Partnerzy portalu
Bistro Charlotte sprzedaje bluzy. To edycja limitowana. Ile kosztują? Limitowana kolekcja bluz powstała, by uczcić 10-lecie istnienia bistro i piekarni Charlotte. Fot. Charlotte/Fb

Bistro Charlotte sprzedaje bluzy. To edycja limitowana. Ile kosztują?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 29 grudnia 2021 16:25

Bluza Charlotte to efekt współpracy dwóch marek Charlotte i The Odder Side. Edycja bluz jest limitowana. Kosztują 389 zł.

Kolekcja The Odder Side x Charlotte to limitowana linia bluz zaprojektowanych przez Justynę i Brygidę z The Odder Side oraz Justynę Kosmalę, właścicielkę sieci kawiarni Charlotte. Powstała, by uczcić 10-lecie istnienia bistro. Bluzy zostały wyprodukowane w Polsce.

Bawełniane bluzy zostały wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych (biała i błękitna) i trzech wariantach graficznych. W wersji Total napis Charlotte umieszony został centralnie, na wysokości piersi, w wersji Błękit po lewej stronie na wysokości serca. Saute to projekt bluzy bez napisu. We wszystkich bluzach na rękawach, nad ściągaczami znajdują się napisy ''wino'' i ''chleb''. 

Bluzy można kupić w sklepie internetowym Charlotte, który wystartował w grudniu br. W jego ofercie znajdują się również konfitury i czekolady, ciastka kruche, herbaty, granola, a nawet skórka pomarańczowa kandyzowana i bułka tarta.

Czytaj też: Bistro Charlotte uruchamia sklep internetowy
 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz