×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bosacka bierze pod lupę donut Ekipy: „56 składników w 1 pączku”
Donut Ekipy z nadzieniem o smaku agrestowo-truskawkowym. Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

Bosacka bierze pod lupę donut Ekipy: „56 składników w 1 pączku”

Autor: KG/horecatrends Data: 01 kwietnia 2022 10:45 | Aktualizacja: 02 kwietnia 2022 16:56

- 56 składników w 1 pączku, czyli cała „Ekipa” składników - komentuje Katarzyna Bosacka, dziennikarka, edukatorka, autorka i prowadząca programu ‘’MądrzeJEMY’’.

Katarzyna Bosacka wzięła na tapet donut EKIPY Friza i Dooti Donuts - nowość, która pojawiła się w sklepach Biedronki 28  marca.

Czytaj też: Donut EKIPY Friza i Dooti Donuts na półkach Biedronki

„Donut słynnych YouTuberów, który od dzisiaj można kupić w sklepach zawiera całe morze niezdrowych dodatków - m.in. tłuszcz palmowy, jaja w proszku, spulchniacze czy sztuczne barwniki np. błękit brylantowy E133, który znajdziemy również… w kostkach do toalet” - pisze Bosacka.

I kwituje: „2,69 zł - 329 kcal i świecenie w ciemności gwarantowane. Kolejny niezdrowy produkt ze złym składem reklamowany przez młodych ludzi dla dzieci czy nastolatków”. 

To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna Bosacka bierze pod lupę popularny produkt skierowany do młodych ludzi, a reklamowany przez ich idoli.

Czytaj więcej: Mata w McDonald's: Bosacka miażdży skład zestawu rapera

Ekipa:  pracowaliśmy na donutami ponad pół roku

Ekipa Holding na swojej stronie informuje, że ''wraz z Dooti Donuts pracowaliśmy ponad pół roku, by stworzyć idealny pod względem smaku, wyglądu i jakości produkt''.

''Sami Ekipowicze długo testowali różne propozycje spośród wielu smaków i kolorów w efekcie czego powstał pyszny, miękki, rozpływający się w ustach donut z nadzieniem o smaku agrestowo-truskawkowym. Zależało nam, by nasz donut był czymś nowym i wyjątkowym, stąd to potencjalnie kontrowersyjne kwaśne wypełnienie. Donuty pokrywa słodka, niebiesko-fioletowa polewa z kolorową posypką, co pod kątem wizualnym dopełnia nasze ambicje odnośnie unikatu w świecie donutów'' - czytamy.

Ekipa podaje, że donuty Ekipy są obecnie dostępne w sklepach Biedronka, ale w najbliższym czasie mają się pojawić również w innych sklepach. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz