×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Browary Warszawskie z kolejną wersją najbardziej instagramowych schodów
Schody prowadzące na Plac przy Leżakowni to jedno z najbardziej kolorowych miejsc w Browarach Warszawskich / fot. materiały prasowe

Browary Warszawskie z kolejną wersją najbardziej instagramowych schodów

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 26 listopada 2021 11:48

Schody prowadzące na Plac przy Leżakowni to jedno z najbardziej kolorowych miejsc w Browarach Warszawskich, ale także jeden z popularniejszych spotów do zdjęć w mediach społecznościowych.

Pierwsza odsłona popularnych schodów należy do Dawida Ryskiego, który, zaprezentował charakter nowego miejsca w bardzo kolorowy i przyciągający dla oka sposób. Kolejne artystyczne wyzwanie podjął ilustrator - Michał Loba, który w charakterystycznym dla siebie klimacie uchwycił w projekcie wszystko, co czeka na gości w browarowych progach.

50-metrowe schody inspiracją dla Michała Loby - ilustratora młodego pokolenia

Artysta, specjalizuje się przede wszystkim w miniaturowych formach. Uproszczone formy i minimalistyczna paleta barw to wyznaczniki jego stylu. Unikatowy styl Michała Loby został doceniony przez Maison Kitsune. Marka zaproponowała artyście zorganizowanie wystawy w ich przestrzeni wystawienniczej na Manhattanie.

- W Browarach Warszawskich przede wszystkim urzekła mnie spójność i dbałość o detale w całej koncepcji. Pięknie zaprojektowane wnętrza i otwarta przestrzeń, w której łatwo można znaleźć miejsce dla siebie. Ta otwarta koncepcja stała się inspiracja dla mojego projektu. Miejsce gdzie można przyjść z psem, napić się kawy, zjeść, potańczyć, wypić piwo, czy kupić choinkę na święta –powiedział Michal Loba.

Zdjęcie wyklejonych schodów

22-go listopada kolejna wyjątkowa odsłona schodów została oddana w ręce i aparaty mieszkańców Warszawy. Schody prowadzące na Plac przy Leżakowni stały się jednym z najbardziej kolorowych i charakterystycznych miejsc w Warszawie. To właśnie tutaj powstaje coraz więcej zdjęć i relacji z wizyt na Warszawskiej Woli. 

Przypomnijmy, że w Browarach Warszawskich  można odwiedzić takie miejsca jak: Munja Browary Warszawskie, Baila Show & Dining, Olivos Cafe & Restaurant, Mykonos, Gastronomja, Browar Warszawski, Pizza Lecentano, Food Hall Browary, Japonka, piekarnia Bakery, dobro&dobrocafe, Azjatka Delikatesy, Piccola Italia, Crazy Butcher Japonki Browary Warszawskie, DESEO, Sobremesa Tapas Bar, Etno Cafe czy Vita Cafe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz