Partnerzy portalu
Browary Warszawskie z nowym najemcą
The.Clinic przyjmuje w zabytkowym Laboratorium Browarów Warszawskich/fot. materiały prasowe

Browary Warszawskie z nowym najemcą

Autor: MB Data: 26 lipca 2022 15:07

18 lipca w przestrzeniach budynku Laboratorium Browarów Warszawskich otwarto klinikę medycyny estetycznej, ginekologii, urologii i chirurgii plastycznej The.Clinic.

  • Browary Warszawskie, piszą historię Woli na nowo. Minął rok od oficjalnego otwarcia całego kwartału.
  • Od 18 lipca, budynek Laboratorium, w którym niegdyś opracowywano receptury browaru Haberbuscha i Schielego, przyjmuje pierwszych gości jako The.Clinic - to klinika medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, urologii oraz chirurgii plastycznej.
  • Otwarcie The.Clinic dopełni proces komercjalizacji Browarów Warszawskich, jak i rewitalizacji budynków historycznych.

Browary Warszawskie z nowym najemcą

Klinika mieści się w zrewitalizowanym, zabytkowym budynku Laboratorium na terenie Browarów Warszawskich, zajmując trzy jego poziomy. Budynek powstał w 1827 roku i miał przeznaczenie mieszkalno-administracyjne, należał do pierwszego założonego w tym miejscu browaru Suchockiego, następnie przez lata pełnił  funkcję laboratorium browaru Haberbuscha i Schiele. 

- To atrakcyjne dopełnienie oferty Browarów Warszawskich. Z The.Clinic zamykamy listę najemców najmodniejszej inwestycji w kraju. Browary zyskują prestiżową w Warszawie klinikę medycyny estetycznej – mówi odpowiedzialna za proces komercjalizacji Karolina Prędota Krystek, Head of Food and Beverage w Browarach Warszawskich.

 


 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz