Partnerzy portalu
Burger Drwala - nowy wariant kultowej kanapki w McDonald’s W McDonald’s pojawiła się szósta odsłona Burgera Drwala; fot. McDonald's

Burger Drwala - nowy wariant kultowej kanapki w McDonald’s

Autor: MB Data: 05 stycznia 2022 16:04

W McDonald’s pojawiła się szósta odsłona Burgera Drwala. Nowy wariant  burgera z grillowaną cebulą jest dostępny jest w ramach oferty OkazYEAH.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku, w sezonowym menu zawitał kolejny, szósty już wariant kultowego burgera.

- Goście znajdą w nim nie tylko pyszny placek serowy otoczony złocistą panierką, soczystą wołowinę, dwa plastry bekonu, kruchą sałatę i prażoną cebulkę, ale również… grillowaną, chrupiącą białą cebulę. W towarzystwie aromatycznego sosu i pszennej bułki z serowo-bekonową posypką, nowa pozycja z menu McDonald’s stanowi pyszne przedłużenie zimowego sezonu! - opisuje sieć.

Burger Drwala - nowy wariant z Grillowaną Cebulą

Burger Drwala z Grillowaną Cebulą jest dostępny od 5 stycznia we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce w ramach limitowanej czasowo oferty OkazYEAH!

Aby z niej skorzystać, należy pobrać i zalogować się do aplikacji mobilnej McDonald’s, złożyć zamówienie na kiosku lub przy kasie, a następnie zeskanować ofertę okazYEAH! W przypadku korzystania z linii McDrive należy podać kod sprzedawcy, który wyświetli się w aplikacji, gdy oferta zostanie zaakceptowana przez użytkownika.

Dostępna jest także jako opcja dostawy w ramach usługi McDelivery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz