Partnerzy portalu
Celebrytka przeciwna zakazowi korzystania z restauracji przez niezaszczepionych Kinga Zawodnik uważa, że zaszczepieni i niezaszczepieni powinni mieć równe prawa

Celebrytka przeciwna zakazowi korzystania z restauracji przez niezaszczepionych

Autor: Newseria Data: 03 listopada 2021 09:54

Gospodyni programów „Dieta czy cud?” i „Pierwszy raz Kingi” w TVN przekonuje, że zaszczepieni i niezaszczepieni powinni mieć równe prawa w korzystaniu z restauracji.

 

– To jest bardzo kontrowersyjny temat. Uważam, że każdy z nas powinien mieć prawo decydowania, czy chce skorzystać z restauracji czy też nie. I ja nie jestem za tym, żeby był odgórny zakaz, że osoby niezaszczepione nie powinny korzystać z takich miejsc, natomiast co będzie, to już nie ode mnie zależy – mówi agencji Newseria Lifestyle Kinga Zawodnik.

Restauracje dla niezaszczepionych

Jej zdaniem zaszczepieni i niezaszczepieni powinni mieć równe prawa. Jeśli chodzi więc o możliwość korzystania z restauracji, lepszym pomysłem jest wprowadzenie limitów i wtedy na przykład osoby z certyfikatem mogłyby być wpuszczane ponad limit.

– Myślę, że to już jest lepsze rozwiązanie niż całkowity zakaz, że osoby niezaszczepione nie mogą korzystać z restauracji. Jeśli miałabym wybierać te dwie opcje, to zdecydowanie ta druga jest bliższa memu sercu – mówi Kinga Zawodnik.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy tzw. paszport covidowy powinien dawać większe uprawnienia w strefie publicznej. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy takiego rozwiązania mają bowiem w tej sprawie mocne argumenty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz