Partnerzy portalu
Certyfikat Dobry Produkt 2022. Zostały ostatnie dni na zgłoszenie
Certyfikat Dobry Produkt. Do 16 września czekamy na zgłoszenia/fot. PTWP

Certyfikat Dobry Produkt 2022. Zostały ostatnie dni na zgłoszenie

Autor: MB Data: 12 września 2022 13:19 | Aktualizacja: 14 września 2022 09:36

Zostały ostatnie dni na zgłoszenia najciekawszych i najlepszych produktów spożywczych, które wyróżniają się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną oraz regionalną recepturą i są przeznaczone na rynek detaliczny oraz HoReCa.

Certyfikat Dobry Produkt 2022. Ostatnie dni na zgłoszenia

Zgłoś to, co na polskim rynku jest unikatowe, tworzone z pasją przez ludzi stawiających na doskonałość smaku i dbających o kulinarne gusta. By wskazać swój Dobry Produkt wystarczy wypełnić formularz online.

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonuje co roku grono uznanych ekspertów, szefów kuchni, influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą, handlową i gastronomiczną. W tym roku do obrad zasiądą:

● Magdalena Brzózka, redaktor prowadząca horecatrends.pl
● Krzysztof Cybruch, organizator Targu Śniadaniowego
● Agata Jakóbczyk-Zielińska, dyrektor Departamentu Bankowości Korporacyjnej, Credit Agricole Bank Polska
● Honorata Jarocka, analityk Mintel
● Urszula Kłosiewicz-Górecka, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur
● Edyta Kochlewska, redaktor naczelna dlahandlu.pl
● Ola Lazar, ekspertka rynku foodtech
● Szymon Mordasiewicz, Commercial Director Panelu Gospodarstw Domowych, GfK
● Magdalena Twardokęs, manager sektora spożywczego w Grupie PTWP
● Andrzej Wojciechowicz, szef firmy doradczej FMCG Business Consulting

Certyfikat Dobry Produkt

„Decyzja ekspertów o tym, która marka otrzyma Certyfikat Dobry Produkt, to sprawdzian dla firm, weryfikujący czy oferowany przez nie asortyment jest w zgodzie z popytem i prezentuje cechy pożądane przez konsumentów. Uważamy, że właściwie poprowadzona komunikacja wokół certyfikatu pozwala na wzrost zainteresowania konsumentów zwycięskim produktem, co miało miejsce także w naszym przypadku." – przyznaje Magdalena Mioduszewska, Dyrektor Marketingu w firmie Bakalland, komentując dwa razy przyznany certyfikat Dobry Produkt dla Purelli (w 2019 roku, za linię ciasteczek probiotycznych ProbioticCookie marki BeRAW oraz w 2020 roku za linię napojów na bazie imbiru SuperSHOTS marki Purella Superfoods).

W ciągu kilkunastu lat trwania konkursu nagrodzono już 230 produktów! Tegoroczni zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej wieczornej gali, która odbędzie się pierwszego dnia 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu (7-8 listopada 2022, Hotel Sheraton Grand Warsaw). Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz