×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”? Casting trwa
Piekielna Kuchnia po raz ósmy otworzy swoje wrota. Szefem kuchni znów będzie Mateusz Gessler. Fot. Materiały prasowe

Co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”? Casting trwa

Autor: Katarzyna Gubała Data: 14 stycznia 2023 10:50

Można zgłaszać udział do nowej edycji programu ''Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia''. Na jakie pytania musi odpowiedzieć kandydat na uczestnika tego kulinarnego reality show?

Co trzeba zrobić, żeby zostać uczestnikiem „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”?

Zgłoszenia do ósmej polskiej edycji programu „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia” dokonuje się za pośrednictwem ankiety dostępnej na stronie programu. W ankiecie pojawiają się pytania o media społecznościowe kandydata na uczestnika ''Piekielnej Kuchni'', doświadczenie zawodowe, kulinarne i medialne, o to, czy utrzymuje relacje z kimś spośród influencerów/blogerów oraz o kulinarną supermoc uczestnika.

Są też pytania o to, czego kandydat na uczestnika w programie nigdy by nie zrobił oraz czego w związku z udziałem w programie obawia się najbardziej.

Dla kogo jest ten program?

''Jesteś osobą, która będzie gotowa zamknąć się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji - gotowaniu? Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Być może to przed Tobą otworzą się wrota Piekielnej Kuchni, a wraz z nimi szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!'' - piszą producenci programu. 

Zwycięzcą 7. edycji programu został Jarek Gruda. Zdobył 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. 

Czytaj też Wygrali Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. Co jest nagrodą w 7. edycji?

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz