×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Coca-Cola zakończyła współpracę z Beatą K.
Piosenkarka Beata K. zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Coca-Cola zakończyła współpracę z artystką/ fot. za YouTube

Coca-Cola zakończyła współpracę z Beatą K.

Autor: Interia.pl/PAP/Portalspozywczy.pl Data: 03 września 2021 12:57 | Aktualizacja: 03 września 2021 14:07

Znana piosenkarka Beata K. została 1 września zatrzymana podczas prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Przedstawiciele współpracującego z artystką koncernu Coca-Cola napisali w oświadczeniu, że K. nie jest już ambasadorką marki. „Nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa” - podkreślono.

Według informacji PAP, chodzi o wokalistkę zespołu Bajm. Do zdarzenia doszło 1 września na warszawskim Mokotowie. Kobieta miała mieć w organizmie 2 promile alkoholu.

Do sprawy błyskawicznie odnieśli się przedstawiciele marki Coca-Cola, z którą artystka była związana w ramach współpracy reklamowej. Firma wprowadziła w kwietniu 2021 r. nową recepturę dla Coca-Cola Zero Cukru. Za pomocą hasła „Najlepsza Coca-Cola ever?”, której twarzą była Beata K. zapraszała do spróbowania nowego produktu.

Oświadczenie Coca-Coli: nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa

- Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu 2021 roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu - informuje interia.pl za biurem prasowym Coca-Coli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz