×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Costa Coffee łączy siły ze znanym producentem czekolady
Costa Coffee i Ptasie Mleczko® łączą siły/fot. materiały prasowe

Costa Coffee łączy siły ze znanym producentem czekolady

Autor: horecatrends.pl Data: 13 kwietnia 2023 16:32 | Aktualizacja: 14 kwietnia 2023 09:13

Firma Wedel stworzyła limitowaną edycję Ptasiego Mleczka we współpracy z Costa Coffee. Produkt można kupić w kawiarniach sieci oraz sklepach Biedronka.

 Costa Coffee współpracuje z Wedlem  

“Przyjemniej razem” to hasło, które odzwierciedla współpracę Costa Coffee i Ptasie Mleczko®. 

Firmy rozpoczęły współpracę na początku 2022 roku. Ptasie Mleczko® i kawiarnie Costa Coffee Polska S.A.  wypracowały w tym czasie równoległe oferty, wzajemnie się inspirując. Celem była wspólna wymiana doświadczeń i kompetencji oraz wzajemne wsparcie obu marek, by stworzyć produkty trafiające w potrzeby konsumentów.

 

Wedel stworzył limitowaną edycję Ptasiego Mleczka we współpracy z Costa Coffee. Będzie można kupić w kawiarniach sieci oraz sklepach Biedronka.

- Widzimy spory potencjał w kooperacji z innymi markami, również tymi o odmiennym od naszego profilu działalności. Stale poszukujemy zaskakujących połączeń, dlatego z otwartością podchodzimy do przyszłych współprac w tym zakresie. Kooperacja z Costa Coffee to efekt wielomiesięcznej, wspólnej pracy nad recepturami produktów. Jesteśmy przekonani, że klienci – szczególnie miłośnicy duetu idealnego, jakim jest bez wątpienia kawa i słodycze – odnajdą w tej ofercie podwójną porcję przyjemności  – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej w firmie Wedel. 

Wedel stworzył limitowaną edycję Ptasiego Mleczka we współpracy z Costa Coffee. Będzie można kupić w kawiarniach sieci oraz sklepach Biedronka.

  

Limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko®, inspirowana napojami Costa Coffee, dostępna jest w nowej odsłonie graficznej, która łączy identyfikację wizualną obydwu marek.

Ptasie Mleczko® w napojach Costa Coffee

Współpraca Costa Coffee i Ptasie Mleczko® to zapowiedź letniej oferty kawiarni. Królować w niej będą dwa smaki napojów Caffè Frappé i Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko®. 

Oferta letnia Costa Coffee dostępna będzie w kawiarniach od 10 maja.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz