Partnerzy portalu
Debiutuje Campiri. "Airbnb dla kamperów" W pandemii bardzo popularny stał się karawaning/ fot. Unsplash

Debiutuje Campiri. "Airbnb dla kamperów"

Autor: biznes.newseria.pl Data: 26 października 2021 12:25

Platforma internetowa Campiri połączy posiadaczy kamperów z klientami i pozwoli im zarabiać na wynajmie. Pierwsze pojazdy trafią do najemców wiosną 2022 roku.

W czasie pandemii niezwykle popularny zarówno w Polsce jak i w Europie stał się karawaning, w związku z czym powstało wiele nowych wypożyczalni. 

"2020 roku wartość europejskiego rynku kamperów była szacowana na ok. 39 mld dol., natomiast do 2025 roku ma już osiągnąć poziom nawet 57 mld dol." – mówi agencji Newseria Biznes Katarzyna Jedlińska, dyrektor generalna Campiri Polska.

Platforma internetowa Campiri ma połączyć posiadaczy kamperów z klientami, przez co ci drudzy będą mogli zarabiać więcej na wynajmie.

Campiri - "Airbnb dla kamperów"

Można już się zgłaszać, a pojazdy trafią do pierwszych najemców wiosną 2022 roku. 

"Campiri to taki wirtualny rynek. Dzięki szerokiej ofercie dom na kółkach staje się dostępny dla każdego, niezależnie od miejsca pobytu i możliwości finansowych. Dostarczamy odpowiednią ofertę i pokazujemy wyniki na stronie internetowej, pozwalając na zarezerwowanie kampera i zapłacenie za niego online. Nie trzeba już nigdzie dzwonić ani pisać maili. To jak Airbnb dla kamperów" – – mówi w rozmowie z agencją współzałożyciel i prezes Campiri Lukas Janousek. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz