Partnerzy portalu
Dieta Pudełkowa IKEA 365+. IKEA stworzyła e-book kulinarny

Dieta Pudełkowa IKEA 365+. IKEA stworzyła e-book kulinarny

Autor: oprac.AW Data: 22 czerwca 2022 10:55

IKEA zachęca do lepszego życia w nowym projekcie zrealizowanym we współpracy z Influencerami e-book kulinarny.

W nowym projekcie IKEA powstała książka kucharska dostępną w formie e-booka do pobrania za darmo pod linkiem: Dieta Pudełkowa IKEA 365+.

E-book powstał we współpracy z trzema blogerkami, których pasją jest gotowanie: Martą Śliwicką, Anią Włodarczyk i Karoliną Smyk. Panie wypełniły go autorskimi przepisami na nietuzinkowe potrawy.

Dieta Pudełkowa IKEA 365

– Dieta pudełkowa kojarzy mi się ze smutnymi pudełkami, z niekoniecznie świeżymi daniami nastawionymi jedynie na małą kaloryczność. Postanowiłam wziąć udział w akcji, aby pokazać, że sami sobie możemy stworzyć pudełka z pełnowartościowymi, świeżymi produktami, które przygotujemy w domu i mamy możliwość wziąć ze sobą. IKEA oferuje wiele opcji, które sprawią, że nasze dania nie wylądują w styropianie, czy jednorazowym plastiku, tylko w jakościowych, szklanych czy metalowych pudełkach – mówi Marta Śliwicka, autorka bloga „burczymiwbrzuchu.pl”, jedna z autorek przepisów w e-booku.

– Przygotowywanie jedzenia na wynos to moje codzienne zajęcie – robię drugie śniadania dla dzieci, lunche na wynos dla męża, a czasem też dla siebie. Staram się wychodzić poza moje kuchenne schematy i wymyślać nowe przepisy, a ta akcja była dla mnie pretekstem do kreatywnego spojrzenia na tę bliską mi tematykę – komentuje Ania Włodarczyk, autorka bloga „Strawberries from Poland”.

– Każdy z nas w zaciszu swojej kuchni może codziennie wyczarować coś przepysznego i zdrowego, korzystając z uroków danej pory roku. Wiosna i lato w kuchni daje niesamowite możliwości oraz sposobność do odkrywania ciągle to nowych połączeń smakowych. Warto się tym dobrze bawić! Chciałam pokazać, że czasami wystarczy dobry studencki kwadrans by wyczarować coś pysznego do szklanego pojemnika, który możesz zabrać w dowolne miejsce ze sobą. Życzę używającym e-booka dużo kreatywności i apetycznych momentów! – dodaje Karolina Smyk, autorka bloga „Smyk w kuchni”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz