×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Digitalizacja na HoReCaTrendsTalks. Tomasz Woźniak prelegentem FRSiH
Digitalizacja na HoReCaTrendsTalks. Tomasz Woźniak prelegentem FRSiH

Digitalizacja na HoReCaTrendsTalks. Tomasz Woźniak prelegentem FRSiH

Autor: AW Data: 04 listopada 2022 15:12

Tomasz Woźniak, CEO Lunchspot i Co-founder Choice QR, weźmie udział w HoReCaTrendsTalks podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Porozmawiamy o nowoczesnych technologiach, digitalizacji i metaverse w HoReCa.

Tomek Woźniak na FRSiH

Tomek Woźniak to seryjny przedsiębiorca w branży FoodTech, founder i CEO Lunchspot.pl - Wirtualna Stołówka - benefitu pracowniczego w formie platformy lunchowej z dofinansowaniem pracodawcy, Co-founder Choiceqr.com - systemy do budowy stron internetowych z systemem do zamawiania online, któremu zaufało ponad 7500 restauracji w 20 krajach. Prywatnie pasjonat kolarstwa, dobrego jedzenia oraz podróży.

HoReCa TrendsTalks 2022

Tomasz weźmie udział w sesji "HoReCa TrendsTalks", która odbędzie się 8 listopada 2022 w godzinach13:30-15:00 w hotelu Sheraton w Warszawie.

Tegoroczne HoReCa TrendsTalks zostaną podzielone na dwie części: Wyzwania rynku HoReCa. Poradnik restauratora oraz HoReCa przyszłości.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to doroczna okazja do spotkania i dyskusji w jednym miejscu przedstawicieli największych firm sektora spożywczego i HoReCa: producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób z rządu i organizacji branżowych mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym.

Spotkania każdego roku przynoszą uczestnikom i słuchaczom konstruktywne wnioski, diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju – branży spożywczej oraz handlowej i HoReCa.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz