Partnerzy portalu
Dobry Produkt 2020: Głosowanie internautów tylko do 23 października do godz. 12 Dobry Produkt 2020: Trwa głosowanie internautów!/ fot. PTWP

Dobry Produkt 2020: Głosowanie internautów tylko do 23 października do godz. 12

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 19 października 2020 13:09

Trwa głosowanie na Dobry Produkt 2020. Internauci mogą oddać swój głos na 1 z 15 artykułów wyróżnionych "Certyfikatem Dobry Produkt 2020" przez Jury - uznanych ekspertów, szefów kuchni i influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną

Jaki "Dobry Produkt" przypadnie do gustu internautom? Rywalizacja obejmuje 15 produktów żywnościowych, wyselekcjonowanych przez Jury konkursu spośród blisko 160 zgłoszeń.

Każdy internauta może oddać jeden głos. Głosując, można wybrać minimum jeden a maksimum 3 produkty. Głosowanie trwa do 23 października 2020 r. do godziny 12:00. Produkt, który zyska największe uznanie w oczach internautów, zostanie nagrodzony dodatkowym certyfikatem "Certyfikat Dobry Produkt - wybór internautów". Zachęcamy do zagłosowania.

ODDAJ SWÓJ GŁOS!

Wyboru 15 nagrodzonych firm i produktów dokonało grono uznanych ekspertów, szefów kuchni i influencerów kulinarnych oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką spożywczą i kulinarną. Przyznając Certyfikaty Dobry Produkt Jury nagradza i tym samym wskazuje najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą przeznaczone na rynek detaliczny i HoReCa.

Laureatów konkursu ogłosimy w trakcie Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu (3 listopada 2020 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz