×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Donut EKIPY Friza i Dooti Donuts na półkach Biedronki
Donut Ekipy można kupić w Biedronce. Fot. Katarzyna Gubała

Donut EKIPY Friza i Dooti Donuts na półkach Biedronki

Autor: KG/horecatrends Data: 28 marca 2022 13:45 | Aktualizacja: 28 marca 2022 15:56

Ekipa - grupa najpopularniejszych polskich youtuberów zdecydowała się na kolejny produkt sygnowany swoim logo. Donut Ekipy można kupić w Biedronce.

Donut Ekipt wyróżnia dekoracja w postaci niebieskiej polewy, obsypanej kolorową posypką z delikatną fioletową kreską. Środek Donuta wypełnia owocowe nadzienie.

Nowy Donut to efekt trwającej współpracy Dooti Donuts (marki należącej do firmy Stokson) oraz Ekipy, grupy najpopularniejszych polskich Youtuberów.

Członkowie Ekipy byli obecni przy każdym etapie powstawania Donutów - na początku wszyscy przetestowali wiele wariantów smakowych, z których powstał jeden wspólny, zgodny z ich preferencjami. Czuwali też nad warstwą wizualną - począwszy od kolorystyki Donuta i doboru dodatków, aż po wygląd opakowania i samej papilotki. Nowy Donut jest więc w 100% autorskim produktem youtuberów.

- Nowe Donuty będą szeroko promowane przede wszystkim w sieci, a zatem w naturalnym środowisku fanów Ekipy. Oczywiście zobaczymy je też w mediach społecznościowych i na kanałach Ekipowiczów, którzy zawsze są wiernymi ambasadorami swoich produktów - dodaje Mikołaj Białek, koordynujący akcję promocyjną z ramienia agencji GetHero.

Donut Ekipa można kupić w Biedronce. Donut Ekipy kosztuje 2,69 zł, a przy zakupie 12 sztuk - 2,39 zł za donuta. Na spodzie kartonu z donutami znajdują się autografy Ekipy.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • FrozenShade

    Wg mnie brakuje najważniejszej informacji: skład.