Partnerzy portalu
Donuty Ekipy w Biedronce. Jaki mają skład?
Donuty Ekipy w sieci Biedronka w nowym wydaniu. Jaki mają skład?/fot. KG

Donuty Ekipy w Biedronce. Jaki mają skład?

Autor: AW Data: 08 września 2022 14:31 | Aktualizacja: 09 września 2022 16:23

Donuty Ekipy produkowane przez Dooti Donuts znów są dostępne w sieci Biedronka, jednak w nowej odsłonie. Tym razem pączek wygląda inaczej, zmianie uległ również skład.

Dooti Donuts Ekipy znów w Biedronce

Ekipa znowu połączyła siły z Dooti Donuts i wprowadziła nowego Donuta, który od 5 września jest dostępny w sklepach Biedronka.

Nowy donut to kompozycja dwóch rożnych owocowych nadzień – truskawkowego i cytrusowego, w jednym ciastku. W składzie nowego donuta nie znajdziemy konserwantów, sztucznych barwników, ani tłuszczów utwardzonych. Nowy produkt to efekt bliskiej współpracy grupy YouTuberów z marką Dooti Donuts, należącej do firmy Stokson - mówi Konrad Wiktor, Marketing Manager w firmie Stokson

Donuty Ekipy z sieci Biedronka. Jaki mają skład?

Nowy Donut Ekipa Black różni się od poprzedniej edycji donutów, która trafiła do Biedronki wiosną 2022 roku.

149370_940.jpg 149370_940.jpg

Czym zajmuje się Ekipa Holding?

Ekipa Holding jest organizacją powołaną w drugiej połowie 2020 r. Grupa rozwija się w oparciu o spółki zależne. W  2021 r. pozyskała 10,3 mln złotych z tytułu emisji akcji z przeznaczeniem na realizację celów strategicznych.

Pierwotnym celem strategicznym jest wzmocnienie i poszerzenie podstawowej działalności, poprzez wsparcie rozwoju spółek portfelowych. Nadrzędnym celem grupy jest strukturyzacja i promocja posiadanych znaków towarowych. Szczególny nacisk został położony na segment FMCG, rozwijany w oparciu o produkty licencjonowane i jak również kooperacje z partnerami branżowymi. W takim modelu na rynek zostały wprowadzone lody Ekipa, napoje Ekipa i donuty Ekipa.

Ważnym długookresowym celem grupy jest rozwój działalności inwestycyjnej. W maju 2022 roku zarejestrowano podwyższenie kapitału i dołączenie nowych udziałowców do Ekipa Investments ASI sp. z o.o. Pozyskane 9,3 mln złotych zostanie przeznaczone na inwestycje w projekty między innymi z obszaru nowych mediów. 

11 maja 2022 roku zakończył się proces wejścia na rynek NewConnect poprzez odwrotne przejęcie zrealizowane w oparciu o spółkę Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. Od 31 maja 2022 roku spółka jest notowana pod zmienionym oznaczeniem (tickerem) EEE i skróconą nazwą EKIPA.

Ekipa Holding to osiem spółek

W skład grupy kapitałowej Ekipa Holding wchodzi 8 spółek:
1. Ekipa Holding - podstawowym działaniem jest akumulacja posiadanych przez grupę praw autorskich i dystrybuowanie ich do spółek celowych, które zajmują się komercjalizacją poszczególnych praw w obszarach swojej specjalizacji
2. Ekipa Management - podstawową działalnością jest zarządzanie wizerunkami oraz kampaniami reklamowymi realizowanymi przez twórców, zrzeszonych w ramach struktury
3. Laniakea Pictures - prace nad sześcioma projektami fabularnymi (filmami pełnometrażowymi, serialami, animacjami)
4. EKIPATONOSI - obsługa sklepów internetowych działających w ramach grupy
5. GG Bay -  soft launch „My Dino Friend”
6. Brain Child - spółka powstała na potrzeby obsługi księgowej całej grupy kapitałowej oraz podmiotów zależnych
7. Kraków Kings -  spółka powstała w celu przejęcia i dalszego rozwoju krakowskiej drużyny footballu amerykańskiego Kraków Kings
8. Ekipa Investments - inwestycyjne ramię grupy

Ekipa chce budować sieć sprzedaży stacjonarnej

Spółka EKIPATONOSI, która odpowiada za projektowanie, konfekcję i wysyłkę odzieży oraz akcesoriów dystrybuowanych w oparciu o domeny www.ekipatonosi.pl, www.genzie.store, www.krakowkings.store oraz indeste.pl, planuje zwiększanie rozpoznawalności marek należących do spółki, wprowadzenie nowych produktów do oferty oraz budowę sieci sprzedaży stacjonarnej.

EKIPATONOSI posiada obecnie jeden stacjonarny punkt sprzedaży w Parku Rozrywki Energylandia, który jest jej strategicznym partnerem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz