×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dyrektor Polsatu: Myślałam, że tylko Amaro może być szefem Piekielnej Kuchni. Myliłam się
Pierwszy odcinek Piekielnej Kuchni z nowym szefem Mateuszem Gesslerem zostanie wyemitowany 31 sierpnia. Fot. M. Stankiewicz/Mateusz Gessler Facebook

Dyrektor Polsatu: Myślałam, że tylko Amaro może być szefem Piekielnej Kuchni. Myliłam się

Autor: KG/horecatrends Data: 20 lipca 2022 14:06 | Aktualizacja: 20 lipca 2022 15:43

- Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie programu „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” - powiedziała Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji POLSAT.

Mateusz Gessler będzie nowym szefem ‘’Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, programu, który po kilku latach powraca na antenę Polsatu.

- Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się – przyznała Nina Terentiew.

I dodała: - Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi.

Jak podała, wśród gości specjalnych programu znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz (dziadek Mateusza Gesslera – przyp. red.), Grażyna Szapołowska i Janusz Palikot.

Sam Mateusz Gessler w zapowiedzi programu powiedział: - Obiecuję Wam dwie rzeczy: będzie piekielnie ostro i piekielnie smacznie. Zobaczycie jak ludzie mogą się zmieniać. 

Pierwszy odcinek 7. edycji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” zostanie wyemitowany 31 sierpnia, następne w kolejne środy.

Czytaj więcej Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. Czy pamiętacie zwycięzców sześciu edycji?

Kim jest Mateusz Gessler?

Mateusz Gessler to urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie – czytamy w informacji prasowej Polsatu. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz Bergo by Mateusz Gessler - nowo otwartej w Szklarskiej Porębie.

Czytaj też Mateusz Gessler otworzył nową restaurację w Szklarskiej Porębie

Nagrodą w 7. edycji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” jest 100 tys. zł oraz staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz