×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
EEC 2024. Znamy termin XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego
EEC 2024. Znamy termin XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

EEC 2024. Znamy termin XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Autor: MB Data: 25 maja 2023 13:01 | Aktualizacja: 28 maja 2023 17:16

16. edycja największej imprezy biznesowej Europy Centralnej odbędzie się 8-10 maja 2024 r. Ponownie spotkamy się w unikalnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Zachęcamy do zapisania terminu w kalendarzu!

EEC 2024. SAVE THE DATE

Znamy termin XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Do zobaczenia w 2024 roku w Katowicach.

ZAREZERWUJ TERMIN 8-10 maja 2024 r. 

Europejski Kongres Gospodarczy to:
→ 11 000 gości 
→ 1200 prelegentów
→ 170 debat
→ 600 przedstawicieli mediów
Zachęcamy do obejrzenia wideo z edycji 2023. 

EEC - czym jest?

Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress – EEC) w Katowicach to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski, Europy, świata, wśród których wymienić można: unijnych komisarzy, premierów i przedstawicieli rządów państw europejskich, prezesów największych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne.  

Rekordowy XV Europejski Kongres Gospodarczy

Jak pokazała zakończona 26 kwietnia 2023 r. XV edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, wydarzenie stale się rozrasta i uczestniczą w nim ludzie o najróżniejszych profesjach, wiedzy i doświadczeniu. Spotkać można było w kuluarach czterogwiazdkowego generała, niechybnie zmierzającego na obrady panelu poświęconego wojnie za naszą wschodnią granicą...

– Właśnie z tego wynika dialog, dyskusje, a z nich często bardzo konkretne rozwiązania – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EKG).

A hybrydowa formuła Kongresu pozwala każdemu z uczestników dodatkowo posłuchać każdej z sesji w kolejne dni. - Teraz już w dowolnym czasie można sobie odtworzyć sesje, do czego zachęcamy – kontynuuje Wojciech Kuśpik.

Na stronie wydarzenia dostępne są retransmisje ze wszystkich debat organizowanych w ramach #EEC2023 – zapraszamy do oglądania! 
 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz