×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
EEC Trends już 20 stycznia - ostatnie dni rejestracji
EEC Trends odbędzie się 20 stycznia br. w hotelu Sheraton Grand Warsa. Fot. PTWP

EEC Trends już 20 stycznia - ostatnie dni rejestracji

Autor: KG/horecatrends Data: 17 stycznia 2022 11:05 | Aktualizacja: 17 stycznia 2022 11:07

O nowych kierunkach i najważniejszych trendach kształtujących przyszłość europejskiej gospodarki podczas EEC Trends dyskutować będą 20 stycznia 2022 r. w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw decydenci, przedstawiciele rządu i biznesu.

To ostatnie dni rejestracji na wydarzenie, które stanowi wstęp do największego spotkania biznesowego Europy Centralnej - Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

EEC Trends - w gronie ekspertów

EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci wezmą udział w dyskusjach, z których wnioski nakreślą kształt agendy XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Spotkamy się w gronie ekspertów, aby omówić najbardziej aktualne i ważne tematy dla gospodarki, obecne realia i trendy, które nakreślą ostateczny kształt agendy EEC. Dzięki takiemu podejściu tematyka Kongresu będzie pojemna i adekwatna do oczekiwań i potrzeb biznesu - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego. - EEC Trends potwierdza, że dialog jest wpisany w DNA Europejskiego Kongresu Gospodarczego - dodaje.

11 debat na EEC Trends

 EEC Trends zainauguruje sesja pt.: ''Globalne łańcuchy dostaw''. Radykalne zmiany w strategiach importerów i eksporterów odpowiedzią na poważne zaburzenia w łańcuchach dostaw, ciągłość produkcji nadrzędnym celem - jak ją zachować? Samowystarczalność i jej ograniczenia, dywersyfikacja źródeł i dróg, weryfikacja oferty produktowej, aktywne zarządzanie dostawami i ryzykiem, to wybrane z tematów, które przybliżą eksperci.

W sumie w ramach EEC Trends zaplanowano 11 debat. Kluczowe tematy EEC Trends obejmują nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki, ujęte zostały w agendzie w 9 bloków tematycznych: EEC WORLD (globalne łańcuchy dostaw), EEC GREEN (zielona transformacja gospodarki; ESG - nowe ramy strategii biznesowych), EEC DIGITAL (digitalizacja - technologie z potencjałem, e-commerce), EEC ENERGY (ceny energii), EEC INNOVATION (wodór - paliwo przyszłości), EEC INVEST (Polski Ład), EEC WORK (rynek pracy w Polsce), EEC MOVE (logistyka i infrastruktura wobec zmian w łańcuchach dostaw, transport kolejowy).

Czas na rejestrację

Uczestnicy EEC Trends 2022, oprócz debat na kluczowe dla gospodarki tematy, będą mogli wysłuchać rozmów 2:1, polemik w wąskim gronie, wystąpień ekspertów. Rozmowy będą transmitowane online i wraz z retransmisjami poszerzą zasięgi wydarzenia.

Podczas EEC Trends wręczone zostaną również nagrody „WNP Awards”, dedykowane tym, którzy poprzez swoje działania zmieniają na lepsze polską gospodarkę.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie: trends.eecpoland.eu/2022/pl/rejestracja,1646.html

EEC Trends odbędzie się 20 stycznia 2022 r. w Warszawie, w hotelu Sheraton Grand Warsaw.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz