Ela Hurek - prowadząca vloga Ooo Ciastko - będzie miała swój program w TVwww.horecatrends.pl / informacja prasowa - 05 lutego 2020 11:26


Pochodząca z Rudy Ślaskiej vlogerka Ela Hurek poprowadzi od 2 marca swój własny program w telewizji TVT.

Rudzianka specjalizuje się w przygotowywaniu tortów artystycznych, ale ma także niebanalne pomysły na wypieki. Ooo Ciastko to vlog z przepisami, a Elę spotkać można na eventach, warsztatach i targach.

- Tempo w ostatnim roku jest zawrotne. Moja pasja i pomysły na wypieki dzięki stronie www z vlogiem zaczęły docierać do szerokiej publiczności. Nakręciliśmy pierwsze filmiki i już po kilku miesiącach mój producent przyszedł z propozycją zrobienia programy dla TVT. Już nie mogę się doczekać! - mówi Ela Hurek. 

– Ela to wielki talent. Jestem absolutnym fanem jej wypieków. W programie, w nowoczesny sposób pokażemy przepisy na wypieki i słodkości, a także najciekawsze miejsca na kulinarnej mapie Śląska i całej Polski. Będziemy zaskakiwać -  mówi Tomasz Dziedzic z Halo Media, producent programu Ooo Ciastko, a także współtwórca i producent m.in. formatu telewizyjnego „To je Borowicz. Podróże ze smakiem”.

Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku o stałej porze w telewizji TVT. Po premierze telewizyjnej, odcinki pojawią się w internecie na stronach TVT oraz na vlogu ooociastko.pl. Start 2 marca 2020. 

Telewizja TVT dociera istnieje od 13 lat i zasięgiem dociera do 3,5 miliona widzów. Jest pierwszym w Polsce operatorem Multipleksu Lokalnego L2. Zasięgiem obejmuje cały Górny Śląsk, Zagłębie, Podbeskidzie oraz kilka powiatów województwa opolskiego.

{instagram;https://www.instagram.com/p/B8GYQlTptXA/}