×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Emirates wprowadza usługę rezerwacji posiłków przed lotem
Emirates wprowadza usługę rezerwacji posiłków przed lotem; fot. mat. pras.

Emirates wprowadza usługę rezerwacji posiłków przed lotem

Autor: AW Opublikowano: 19 lipca 2023 16:02

Emirates rusza z innowacyjną usługą rezerwacji posiłków, w ramach której pasażerowie będą mogli wybrać danie główne z wyprzedzeniem od 14 dni do 24 godzin przed lotem, co zapewni im wybór preferowanego posiłku za każdym razem, a także pomoże ograniczyć marnowanie żywności.

Emirates: Rezerwacja menu

Od 25 lipca br. usługa zostanie wprowadzona w klasie biznes na wszystkich trasach z Dubaju do Londynu-Heathrow, Londynu-Gatwick i Londynu-Stansted, uzupełniając ofertę Emirates o kolejne korzyści, udoskonalając planowanie i pomagając lepiej zrozumieć upodobania żywieniowe pasażerów. Rezerwacja posiłków zostanie uwzględniona w istniejącym już inteligentnym systemie śledzenia preferencji klientów i raportach personelu pokładowego, które ułatwiają planowanie menu i optymalizację zapasów żywności, zapewniając podróżującym najlepsze doznania kulinarne.

Pasażerowie będą mogli przeglądać menu pokładowe na 14 dni przed lotem na stronie Emirates.com lub w aplikacji Emirates i wybierać z oferty dań inspirowanych kuchnią regionalną, przygotowanych z lokalnie pozyskanych składników. W razie potrzeby będą mogli zamówić także posiłek specjalny.

W trakcie lotu personel pokładowy zobaczy zarezerwowany posiłek w dedykowanej aplikacji mobilnej i poda pasażerom wybrane przez nich danie główne (serwowane na ciepło). Emirates planuje rozszerzyć usługę wcześniejszego zamawiania posiłków na większej liczbie tras i kolejne klasy podróży oraz uważnie monitorują opinie klientów z początkowej fazy wdrożenia.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz