×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Empik i Pizza Hut wspólnie namawiają na pizzę i gry planszowe
Żeby wziąć udział w Festiwalu Pizzy i Gier Planszowych w Pizza Hut, wystarczy poinformować o tym kelnera/ fot. mat. pras.

Empik i Pizza Hut wspólnie namawiają na pizzę i gry planszowe

Autor: horecatrends.pl Data: 06 października 2021 15:09 | Aktualizacja: 06 października 2021 15:44

Z okazji przypadającego na 10 października Światowego Dnia Gier Planszowych Empik organizuje Festiwal Gier Planszowych. Do akcji dołączyła Pizza Hut.

Festiwal Pizzy w Pizza Hut to cykliczne święto smakoszy pizzy, które trwa tej jesieni od początku września do 8 listopada.

Z okazji przypadającego na 10 października Światowego Dnia Gier Planszowych Empik organizuje Festiwal Gier Planszowych, który potrwa do 12 października.

Obie marki połączyły siły i do 8 listopada, od poniedziałku do piątku w 31 restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską goście będą mogli jeść i grać do woli w dziesiątki gier dostarczonych przez Empik. 

Światowy Dzień Gier Planszowych - jak wziąć udział w zabawie?

Żeby wziąć udział w Festiwalu Pizzy i Gier Planszowych w Pizza Hut, wystarczy poinformować o tym kelnera. Cena pizzy pozostaje taka sama jak podczas Festiwalu Pizzy, czyli 32,99 od osoby lub w wariancie z nieograniczoną dolewką - 39,99 zł.

Będzie można zagrać w m.in. „Harrego Pottera i Magiczny Quiz”, „Spektrum”, „Grzybobranie”, „Minecrafta” w wersji planszowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz