×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Ewa Chodakowska gościem specjalnym FRSiH 2019!
Ewa Chodakowska, trenerka fitness, ekspertka w zakresie zdrowego stylu życia i motywacji a także ambasadorka oraz inwestorka firmy Purella Superfoods

Ewa Chodakowska gościem specjalnym FRSiH 2019!

Autor: www.horecatrends.pl Data: 10 września 2019 14:27 | Aktualizacja: 03 listopada 2019 11:08

Gościem specjalnym XII edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019 jest Ewa Chodakowska - uznana trenerka fitness, ekspertka w zakresie zdrowego stylu życia i motywacji, nazywana „trenerką wszystkich Polek” a także ambasadorka oraz inwestorka firmy Purella Superfoods, która produkuje prozdrowotną żywność.

W dniach 4-5 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie wydawnictwo PTWP organizuje XII edycję ogromnej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu i handlowemu oraz HoReCa w Polsce. 

Zobacz również: Pyszne.pl, PizzaPortal.pl, Uber Eats, Glovo, Wolt na Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Zapraszamy na debaty!

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Ewa Chodakowska, trenerka fitness oraz business woman, która jest jednocześnie inwestorką i ambasadorką firmy Purella Superfoods. Ewa Chodakowska podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu wygłosi Business Power Speech - jak przekuć swoje pasje w biznes.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się na inspirujących dyskusjach i kuluarowych rozmowach przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy, a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy. Owocem tego wydarzenia są owocne kontakty biznesowe i konstruktywne wnioski merytoryczne.

Więcej szczegółów na www.frsih.pl.

Podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której zostaną wręczone prestiżowe nagrody Rynku Spożywczego, doroczne certyfikaty Dobry Produkt i wyróżnienia Food&Retail Start-up Star 2019.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz