Partnerzy portalu
Festiwal „Polska od Kuchni” pokaże bogactwo kulinarne Lubelszczyzny
Gościem festiwalu i pokazu kulinarnego połączonego z degustacją będzie Kuba Steuermark; fot. Festiwal KGW Polska Od Kuchni

Festiwal „Polska od Kuchni” pokaże bogactwo kulinarne Lubelszczyzny

Autor: Propertynews Data: 18 września 2022 10:06 | Aktualizacja: 18 września 2022 10:11

18 września Kaufland oraz organizatorzy festiwalu „Polska od Kuchni” zapraszają do Chełma, na Plac Kupiecki. Zostanie tam zaprezentowane bogactwo kulinarne i kulturowe Lubelszczyzny.

Polska od Kuchni i Kaufland

W niedzielnym programie przewidziane są m.in. rywalizacje Kół Gospodyń Wiejskich, wybory Miss Wdzięku oraz koncert zespołu Horyzonty. Gościem festiwalu i pokazu kulinarnego połączonego z degustacją będzie Kuba Steuermark.

Na chętnych do skosztowania przysmaków przygotowanych na bazie regionalnych produktów czekać będą stoiska Kaufland Polska. Odwiedzający będą mogli poznać artykuły dostępne tylko w sieci Kaufland marki K-Stąd Takie Dobre!, które pochodzą od lokalnych dostawców, w tym m.in. racuchy, ciasta, pierogi, pieczywo ze smalcem.

Na scenie głównej Kaufland przeprowadzi konkurs sprawdzający wiedzę o sieci oraz specjałach regionalnych, w którym do wygrania będzie sprzęt AGD. Dla dzieci z kolei przeznaczona jest strefa eko, gdzie najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach i konkursie plastycznym.

Festiwal „Polska od Kuchni” ma charakter ogólnopolski. W 16 województwach uczestnicy mają okazję poznać bogactwo kulinarne i kulturalne poszczególnych regionów. Wstęp na festiwal jest bezpłatny, a atrakcje przewidziane są w godzinach 11-19.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz