×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Film ''Menu'' to uczta zaskoczeń nie tylko dla wielbicieli gastronomii
Film ''Menu'' to propozycja dla smakoszy. Fot. Materiały prasowe

Film ''Menu'' to uczta zaskoczeń nie tylko dla wielbicieli gastronomii

Autor: KG/horecatrends Data: 14 stycznia 2023 13:30

Akcja filmu ''Menu'' dzieje się w ekskluzywnej fine dinigowej restauracji, w której panuje charyzmatyczny szef kuchni Julian Slowik. Akcja skrzy się humorem i horrorem. Film można zobaczyć w kinach i na platformie Disney+.

Restauracja Slowika (Ralph Fiennes) położona jest na wyspie. Na stolik u niego czeka się w kolejce przez wiele miesięcy. Przypłynąć do tego miejsca na kolację to snobizm z najwyższej półki.

Kolacja degustacyjna to spektakl, którego reżyserem, a właściwie dyktatorem jest Julian Slowik i jego prawa ręka szefowa sali Elsa. Gości, których przybędą na wyspę w ten wieczór, czeka kolacja, która wyjdzie daleko poza degustację. Od ambuse-bouche napięcie będzie rosło - tym bardziej, że szef kuchni zdradzi jego dramatyczny finał. 

Film ''Menu''.

Wartka akcja ''Menu'' okraszona jest humorem, a że to równocześnie thriller bywalcy restauracji, konsumenci menu degustacyjnych poczują w wielu momentach dreszczyk emocji. 

W rolach głównych obok Ralpha Fiennesa wystąpili m.in. Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult, John Leguizamo, Film ''Menu'' miał premierę 18 listopada, można zobaczyć w kinach.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz