Partnerzy portalu
Finał ''Hell's Kitchen''. Kto ma szanse na 100 tys. zł i staż u Gesslera? Ta czwórka powalczy o 100 tys. zł i staż u Mateusz Gesslera. Fot. Materiały prasowe

Finał ''Hell's Kitchen''. Kto ma szanse na 100 tys. zł i staż u Gesslera?

Autor: KG/horecatrends Data: 02 listopada 2022 20:25

W finale 7. edycji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” znalazła się czwórka najlepszych kucharzy: Anna Anklewicz, Hubert Jabłoński, Jarek Gruda i Kamil Krupicz. Gdzie i kiedy oglądać finał Piekielnej Kuchni?

Finał 7. edycji "Hell's Kitchen". Kto w finale?

Do rywalizacji w 7. edycji programu „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” stanęło 14 wielbicieli gotowania. Do finału dotarli:

  • 37-letnia Anna Anklewicz
  • 27-letni Jarek ''Jajo'' Gruda
  • 23-letni Hubert Jabłoński
  • 33-letni Kamil Krupicz

Czytaj więcej Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia: Oto czternastka uczestników nowej edycji

Finał 7. edycji "Hell's Kitchen": Co jest wygraną w Piekielnej Kuchni?

Finaliści powalczą o tytuł triumfatora „Hell's Kitchen”, 100 tysięcy złotych oraz staż w jednej z restauracji szefa kuchni - Mateusza Gesslera. 

Jak będzie wyglądał finał ''Hell's Kitchen''?

Po półfinale na placu boju zostanie dwójka uczestników, pomiędzy którymi rozegra się walka o zwycięstwo. Pierwsza część finałowego challenge'u poświęcona będzie kuchni włoskiej. Do finałowego odcinka zostali zaproszenie pozostali uczestnicy programu oraz tradycyjnie goście specjalni m.in. Beata Kozidrak.

Kiedy finał "Hell's Kitchen" i gdzie oglądać?

Finał 7. edycji „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” już w środę 2 listopada o godz. 20:00. Finał Piekielnej Kuchni można będzie oglądać w Polsacie.

Najpierw odpadli Kamil i Hubert

Do dalszej rywalizacji przeszli Anna Anklewicz i Jarek Gruda. Ania ma 37 lat, przez kilka lat pracowała jako szef kuchni w Świebodzinie. Jarek ma 27 lat, jest pizzermanem w restauracji. W przeszłości prowadził food trucka. Gra w zespole na perkusji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz