Partnerzy portalu
Gang Bystrzaków w Biedronce. Jak zdobyć Bystrzaka?
Gang Bystrzaków od 29 sierpnia będzie dostępny w Biedronce. Co zrobić, aby zdobyć Bystrzaka?/fot. materiały prasowe

Gang Bystrzaków w Biedronce. Jak zdobyć Bystrzaka?

Autor: AK Data: 29 sierpnia 2022 14:17 | Aktualizacja: 30 sierpnia 2022 16:05

Sieć Biedronka uruchomiła stronę gangbystrzakow.pl. Od 29 sierpnia można zbierać punkty w tygodniowych misjach oszczędzania i wymieniać je na zabawki i książkę Gangu Bystrzaków.

Gang Bystrzaków w Biedronce. Jak je zdobyć?

Sieć Biedronka w tym roku będzie uczyć oszczędzania. Dlatego właśnie maskotki Gangu Bystrzaków będą wydawane osobom, które najwięcej zaoszczędzą na zakupach.

W cotygodniowych Misjach Oszczędzania zdobywa się punkty kupując artykuły w ofercie promocyjnej. Zebrane punkty zapisane w Wirtualnym Portfelu "wydawać" można w sobotę - czym Biedronka ewidentnie chce przyciągnąć do sklepów więcej klientów i konkurować ze znaną "tanią sobotą w Lidlu".

Maskotkami będą głównie zwierzaki: pies Dżi-pi-es z supermocą - bliskością czy Skarbonita - świnka, której supermocą jest niska cena oraz jabłko Newton. 

Można też za darmo zdobyć maskotki najpierw uzyskać trzeba z "oszczędzania" 50 punktów. Książka (jak to w czytelni) będzie o wiele tańsza, bo na nią wystarczy jedyne 15 punktów.

Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela wskazane są w gazetce Biedronka, na stronie internetowej www.gangbystrzakow.pl oraz w aplikacji Biedronka. Za jedną transakcję można otrzymać maksymalnie 50 Naklejek.

Więcej czytaj na portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz