Gdańskie restauracje premium pomagają uchodźcom sprzedając ukraińskie wino i wyjątkowe ciastka Całkowita kwota ze sprzedaży tych ciastek (29 zł) zostanie przekazana na rzecz obywateli Ukrainy, którzy przyjechali zza wschodniej granicy do Gdańska. Fot. 33. Treinta y Tres/Facebook

Gdańskie restauracje premium pomagają uchodźcom sprzedając ukraińskie wino i wyjątkowe ciastka

Autor: KG/horecatrends Data: 08 marca 2022 07:45

Restauracje ARCO by Paco Pérez i 33. Treinta y Tres w wysokościowcu Olivia Star w Gdańsku sprzedają ukraińskiego wino marki Koblevo i niebiesko-żółte ciastka.

Restauracje dołączyły 4 marca do akcji #GdańskPomagaUkrainie.  

'' (...) do odwołania całkowita kwota ze sprzedaży ukraińskiego wina marki Koblevo (kieliszek 20 PLN, butelka 100 PLN) oraz fenomenalnych ciastek autorstwa naszego cukiernika (29 PLN sztuka) zostanie przekazana na rzecz obywateli Ukrainy, którzy przyjechali zza wschodniej granicy do Gdańska'' - poinformowały restauracje ARCO by Paco Pérez i 33. Treinta y Tres. 

Lokale podkreśliły, że członkowie ich zespołu pochodzą z różnych stron świata. 

''Dzisiaj możemy śmiało stwierdzić, że jako zespół tworzymy dużą, różnorodną i niepowtarzalną rodzinę. Każdy z jej członków ma inny charakter i za każdym z nich stoi inna, wyjątkowa historia. Przyjechaliśmy z różnych stron świata - z Włoch, Indonezji, Sri Lanki, Nepalu, a także z Ukrainy. Chcemy i robimy wszystko, aby każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Po prostu - jak w domu'' - czytamy na mediach społecznościowych ARCO by Paco Pérez. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz