×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Glovo wynajęło biuro do Q22
Glovo wchodzi do Q22/fot. materiały prasowe

Glovo wynajęło biuro do Q22

Autor: www.propertynews.pl Opublikowano: 05 czerwca 2023 12:21

Glovo wynajęło ponad 2 tys. mkw. w stołecznym budynku biurowym Q22.

Glovo wchodzi do Q22

- Staraliśmy się stworzyć przestrzeń odzwierciedlającą dynamiczną kulturę naszej firmy oraz promującą różnorodność. Nasze nowe biuro to nie tylko szeroki dostęp do przestrzeni konferencyjnych ułatwiających codzienną współpracę, ale przede wszystkim tętniąca życiem agora, w której organizujemy imprezy i spotykamy się wirtualnie z naszymi kolegami z całego świata. Wygląd i styl biura nawiązują także do naszej głównej siedziby w Barcelonie, Yellow Park. W Polsce działamy od ponad 3 lat i rozwijamy się tak szybko, że już kilka razy musieliśmy zmieniać biuro – mówi Paulina Figiel, Senior Office Manager w Glovo Polska.

- Podmioty z branży quick commerce poszukują partnerów biznesowych, którzy dorównują im tempem wzrostu i elastycznością. W szczególności start-upy dostarczające usługi są przygotowane na szybki wzrost, ale wspierają również elastyczną i opartą na zaufaniu kulturę, która przewiduje hybrydowe modele pracy. Strategiczne podejście JLL pomogło Glovo zapewnić korzystne warunki handlowe i dużą elastyczność z wszechstronnymi opcjami przyszłego rozwoju - mówi Pola Wetmańska, Senior Consultant, Tenant Representation, JLL.

Dziś zarówno biznesowa, jak i technologiczna część Glovo działa w Polsce, która jest drugim co do wielkości hubem po Hiszpanii, gdzie firma opracowuje i wdraża technologie dla wszystkich 25 krajów, w których Glovo jest obecne.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz