×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Gordon Ramsay założył profil na LinkedIn. Zaczął od promowania swojego programu Food Stars
Gordon Ramsay podkreśla, że jest nie tylko szefem kuchni, ale i przedsiębiorcą. Fot. Gordon Ramsay/LinkedIn

Gordon Ramsay założył profil na LinkedIn. Zaczął od promowania swojego programu Food Stars

Autor: Katarzyna Gubała Data: 23 maja 2023 08:40

''Więcej niż tylko szef kuchni... cieszę się, że jestem na LinkedIn!'' - napisał Gordon Ramsay, przedsiębiorca, szef kuchni i osobowość telewizyjna w swojej pierwszej publikacji na tym portalu. Swoją obecność na LinkedIn zaczął od promowania Gordon Ramsay's Food Stars.

Gordon Ramsay's Food Stars, o którym wspomina Gordon Ramsay wystartuje 24 maja 2023 r. na kanale FOX. Program polega na różnych wyzwaniach dla przedsiębiorców z branży żywnościowej w Stanach Zjednoczonych. W finale Ramsay zainwestuje własne 250 000 dolarów w biznes, do którego przekona się najbardziej. 

W artykule na LinkedIn Ramsay napisał: ''To była trudna podróż, co do tego nie ma wątpliwości, ale był to fantastyczny sposób, aby zobaczyć, że duch przedsiębiorczości w Ameryce jest silny. (...) W każdym wyzwaniu, w każdej chwili mogłem zobaczyć ducha w tym, jak wykonywali wyzwania. Od nastolatków po osoby w wieku 60 lat, był to wspaniały wgląd w głód, który istnieje i że wiek nigdy nie może powstrzymać tego ducha''. 

W 2022 r. w stacji BBC Lifestyle można było oglądać program ‘’Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu’’. Gordon Ramsay miał tam ofertę inwestycji w wysokości 150 tysięcy funtów w biznes z branży kulinariów.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz