×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Gordon Ramsay zrobi z restauratorów gwiazdy biznesu. Nowy program rusza 16 września
Od połowy września w BBC Lifestyle będzie można oglądać program ‘’Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu’’. Fot. Materiały prasowe

Gordon Ramsay zrobi z restauratorów gwiazdy biznesu. Nowy program rusza 16 września

Autor: KG/horecatrends Data: 15 września 2022 09:35

Od połowy września w stacji BBC Lifestyle będzie można oglądać nowy program znanego szefa kuchni ‘’Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu’’. Ramsay zainwestuje 150 tysięcy funtów w biznes z branży kulinariów.

Do rywalizacji o zastrzyk gotówki dla własnej firmy w programie ‘’Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu’’ przystąpi 12 uczestników. Staną przed szeregiem wymagających i zaskakujących wyzwań, podczas których Gordon testować będzie ich charaktery i umiejętności biznesowe. Kto okaże się najbardziej kreatywny i odporny na stres?

Prowadzenie baru plażowego w szczycie sezonu, filetowanie i wędzenie łososia według tradycyjnej receptury, poszukiwanie pożywienia w terenie, przygotowanie posiłku nad górską przepaścią - to tylko niektóre z zadań programu, który będzie można zobaczyć od 16 września w BBC Lifestyle. Pierwszy odcinek programy zostanie wyemitowany o godz. 22.

Nagrodą w programie ‘’Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu’’ jest inwestycja w kulinarny biznes zwycięzcy w wysokości 150 tysięcy funtów.

Gordon Ramsay, znany i nagradzany szef kuchni i restaurator, autor książek kucharskich osiągnął sukces również jako prowadzący programy telewizyjne. Do najbardziej znanych należą brytyjska i amerykańska edycja ''Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia'', ''Ku... jak kucharz'', ''Kuchenne koszmary'', ''Hotel Hell'', ''MasterChef'' czy ''24 godzin w piekle''. 

Czytaj też Wygrali Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. Co jest nagrodą w 7. edycji?

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz