×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Grzegorz Łapanowski szuka pracy. Na jakie wyzwania jest gotowy?
- Lubię pracę z ludźmi. Taką, która ma sens, coś wnosi, jest przydatna. Lubię się uczyć, wymyślać i komunikować - mówi Grzegorz Łapanowski. Fot. Grzegorz Łapanowsk/Facebook

Grzegorz Łapanowski szuka pracy. Na jakie wyzwania jest gotowy?

Autor: Katarzyna Gubała Opublikowano: 15 marca 2022 12:00 | Zaktualizowano: 15 marca 2022 12:02

- Własna działalność jest fajna, ale zabiera masę czasu, nerwów i energii. Czuje, że czas na zmiany. Chcę popracować „dla kogoś”, coś wnieść, ale i samemu się przy tym rozwijać - mówi horecatrends.pl Grzegorz Łapanowski, kucharz, dziennikarz kulinarny, aktywista i osobowość telewizyjna.

Horecatrends: W poniedziałek, 14 marca na swoich mediach społecznościowych napisałeś, że szukasz pracy. ‘’Chętnie na etat, chętnie w Zespole. Działalność mam, więc B2B też spoko’’. Opowiedz nam o tej zmianie.

Grzegorz Łapanowski: Robię projekty prawie 15 lat. Długo z własnym super zespołem, ze świetną managerką, ekipą Fundacji Szkoła na Widelcu. Covid, choć nie tylko, wiele zmienił. Rynek gastronomiczno-eventowy przeżył w tym czasie „rewolucję”, żeby nie powiedzieć trzęsienie ziemi. Prywatnie jestem ojcem dwójki wspaniałych córek i mężem. Własna działalność jest fajna, ale zabiera masę czasu, nerwów i energii. Czuje, że czas na zmiany. Chcę popracować „dla kogoś”, coś wnieść, ale i samemu się przy tym rozwijać.

W ostatnim czasie byłeś kojarzony z marką Old Friends Kimchi? Czy dalej będziesz się nią zajmował?

Byłem w Old Friends jednym z trzech wspólników, założycieli. Sprzedałem swoje udziały na początku tego roku. Nie mniej kimchi nadal jadam chętnie i wierzę w przyszłość tego produktu.

Masz nie tylko duże doświadczenie jako kucharz, ale i medialne, i biznesowe. Jakich wyzwań szukasz? W której roli czujesz się najlepiej?

Lubię pracę z ludźmi. Taką, która ma sens, coś wnosi, jest przydatna. Lubię się uczyć, wymyślać i komunikować. Lubię gotować, acz niekoniecznie 16 h na dobę - chylę czoła przed tymi, którzy tak potrafią. Interesuje mnie szeroko pojęty biznes spożywczo-gastronomiczny, chociaż nie tylko. Lubię architekturę, design i rzemiosło - życie lubię i chętnie zobaczę, co los przyniesie.

Dziękuję za rozmowę.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz