×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
„Hell's Kitchen”: Kto jest zwycięzcą 8. edycji programu?
Witek Mondry zwycięzcą 8. edycji programu „Hell's Kitchen” /fot. Facebook

„Hell's Kitchen”: Kto jest zwycięzcą 8. edycji programu?

Autor: Polsat Data: 27 kwietnia 2023 13:48 | Aktualizacja: 27 kwietnia 2023 14:21

Witek Mondry wygrał 8. edycję programu „Hell's Kitchen”. Na co planuje przeznaczyć zdobyte pieniądze?

Znamy zwycięzcę VIII edycji Hell's Kitchen

Witek Mondry wygrał 8. edycję programu „Hell's Kitchen”.

Zdobył prestiżowy tytuł, 100 tysięcy złotych i staż w restauracji Mateusza Gesslera. W finałowej rywalizacji brali udział także Dominika „Domi” Blaszkiewicz, Martyna Cieplak, Dominika Glegoła i Kordian Gordewski. Cała piątka pracowała drużynowo pod bacznym okiem szefa „Hell's Kitchen”. 

Wiosną czternastka pasjonatów gotowania podjęła wyzwanie w "Hell's Kitchen". Podnosili kwalifikację, wiedzę, umiejętnościi i uczyli się opanowania pod okiem Mateusza Gesslera oraz sous chefów: Martina Gimeneza Castro i Roberta Kondzieli. W każdym challenge'u i podczas każdego serwisu walczyli o przedłużenie przygody w show. Kolejno z programem żegnali się Bartosz Godzisz, Oliwia Augustyn, Dawid Grzybowski, Laura Sidor, Lidia Szumniak, Edyta Niewiadomska, Piotr Wojcieszak, Arkadiusz Kryśkiewicz i Józef Bolach. 

Kim jest Witek Mondry?

Witek Mondry - zwycięzca 8. edycji „Hell's Kitchen” ukończył szkołę gastronomiczną w Krakowie, a pracuje w restauracji w Katowicach. Gra na pianinie i uważa, że muzyka jest najlepszą przyprawą. Marzy o podróży do Japonii, żeby rozwijać swoje kulinarne umiejętności.

Uroczysty finał ósmej edycji miał miejsce w studiu Polsatu podczas transmisji na żywo. W roli gospodyni Paulina Sykut-Jeżyna, a obok niej także sous chefowie Robert Kondziela i Martin Gimenez Castro, menedżer sali Łukasz Henryk Sagan, a także pozostali uczestnicy. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz