Partnerzy portalu
Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. Jaka jest oglądalność nowej edycji? Pierwsze odcinki kulinarnego show śledziło 686 tys. osób. Fot. Hell's Kitchen Polska/Facebook

Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia. Jaka jest oglądalność nowej edycji?

Autor: KG/horecatrends Data: 09 października 2022 10:20

Program ''Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia'' powrócił na antenę Polsatu po kilku latach przerwy. Jakie wyniki oglądalności notuje z nowym szefem Mateuszem Gesslerem?

7. edycja programu „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia” wystartowała 31 sierpnia na antenie Polsatu. Nowym szefem Piekielnej Kuchni został Mateusz Gessler, a jego sous chefami: Robert Kondziela i Bartłomiej Krężel. Do zmagań o 100 tys. zł i staż u Mateusza Gesslera stanęło 14 uczestników. Odcinki kulinarnego show są emitowane w środy o godz. 20.

Ilu widzów oglądało pierwsze odcinki „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia”?

Jak podają wirtualnemedia.pl, na początku jesiennej ramówki „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia” zajmuje czwarte miejsce pośród nowych i reaktywowanych programów. Z danych Nielsen Audience Measurement przywoływanych przez serwis, ''Piekielną Kuchnię'' od 31 sierpnia do 14 września śledziło 686 tys. osób (5,50 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów).

Wśród widzów w grupie 16-49, oglądających nowe i powracające programy, „Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia” zajmuje drugie miejsce. Ma 395 tys. widzów; 9,46 proc. udziału.

Do domu wróciło dwóch uczestników Piekielnej Kuchni

W odcinku z środy, 5 października, Mateusz Gessler, szef „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia” odesłał do domu dwie osoby. Program po szóstym odcinku opuściła Marta Spilarewicz, ale nie było to koniec pożegnań. 

- Błędy kuchenne to jest jedno. Ale wiesz jeszcze, jakie mam wrażenie? Od momentu rozmowy z rodziną rozpadłaś mi się na kawałki - powiedział Mateusz Gessler, szef „Piekielnej kuchni” Karolinie Stolarskiej-Bigos, która na jego wskazanie dołączyła do zagrożonych osób.

- Wydaje mi się, że Twoje serce jest tak przepełnione tęsknotą, że nie ma w nim miejsca na kuchnię - dodał i nakazał zdjąć jej kitel.

Czytaj też Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia: Oto czternastka uczestników nowej edycji

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz