Hummus z indyka. Innowacja mięsnej firmyportalspozywczy.pl - 19 maja 2022 14:34


Firma Indykpol wprowadza nowość: Hummus z piersi indyka. Jak mówi nam Edyta Łuczyńska, dyrektor komercyjna spółki, to odpowiedź na rynkowe trendy.

Indykpol wprowadził hummus z piersi indyka

O to, skąd wziął się pomysł na opracowanie i wprowadzenie na rynek tego dość nietypowego jak na asortyment Indykpolu produktu portalspozywczy.pl zapytał Edytę Łuczyńską, dyrektor komercyjną Indykpol SA.

- Indykpol już wielokrotnie wprowadzał na rynek nietypowe, innowacyjne produkty. Hummus z piersi indyka powstał w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy szukają nowoczesnych produktów o dobrym składzie, do szybkiego samodzielnego przygotowania nie tylko w domu, ale i w pracy, umożliwiających zróżnicowanie codziennych przekąsek lub posiłków. To idealny produkt dla wszystkich, którzy chcieliby urozmaicenia swojej diety - dodaje.

Hummus z indyka: Opakowanie i nazwa 

Edyta Łuczyńska wskazała, że wprowadzenie Hummusu z piersi indyka poprzedziły szeroko zakrojone badania fokusowe. 

- Podczas badań fokusowych sprawdzaliśmy sam koncept, ale też smak, opakowanie i nazwę produktu. Chcieliśmy poznać opinie zarówno młodych, jak i dojrzałych konsumentów. To właśnie uczestnicy badań testując nieoznakowane próbki wskazali, że wygląd, konsystencja i sposób użytkowania produktu sugerują, że mają do czynienia z kategorią, która już funkcjonuje na rynku i jest im znana jako hummus - dodała.

Całość na portalspozywczy.pl