×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
IKEA Festiwal z atrakcjami kulinarnymi
IKEA Festiwal odbędzie się 16 września br.

IKEA Festiwal z atrakcjami kulinarnymi

Autor: horecatrends.pl Data: 14 września 2021 09:44

16 września br. IKEA zorganizuje pierwszy, globalny, 24-godzinny IKEA Festiwal. Artyści, projektanci, DJ-e, szefowie kuchni oraz wiele innych utalentowanych osób zamieni swój dom w wirtualną scenę.

Festiwal IKEA rozpocznie się o 8 rano w czwartek 16 września 2021 r.  Event transmitowany będzie z ponad 100 domów na ponad 50 rynkach IKEA na całym świecie, a udział w nim będzie bezpłatny i otwarty dla każdego z dostępem do internetu.

Do wyboru będą różne pomieszczenia, które odzwierciedlają to, co dla ludzi jest najważniejsze w ich własnej przestrzeni: przebywanie z rodziną i przyjaciółmi, muzyka, jedzenie czy design. Uczestnicy będą mogli wybrać wirtualny pokój najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz zainteresowaniom. Wydarzenia w poszczególnych wnętrzach odbywać się będą w tym samym czasie w ciągu 24 godzin, jednak po zakończeniu eventu możliwe będzie obejrzenie tych, na które nie starczyło nam czasu. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Kulinaria na IKEA Festiwal

Podczas kuchennych rozmów, m.in. z Giovannim Leddonem, toczyć się będą dyskusje na tematy związane ze środowiskiem i cyrkularnością. Natomiast znani szefowie kuchni, w tym Pasta Queen, w trakcie kulinarnych pokazów pokażą swoje ulubione przepisy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz