Partnerzy portalu
IKEA świętuje 60-lecie obecności w Polsce IKEA zaprasza na wystawę z okazji 60 lat współpracy z Polską/ fot. materiały prasowe

IKEA świętuje 60-lecie obecności w Polsce

Autor: www.horecatrends.pl Data: 01 czerwca 2021 12:46

Mija 60 lat od kiedy IKEA pojawiła się w Polsce. Firma pochodzi ze Szwecji, to tworzona jest w dużej mierze w Polsce – obecnie jesteśmy drugim co do wielkości producentem mebli IKEA na świecie.

Sprzedaż, otwieranie kolejnych sklepów, zarządzanie centrami handlowymi, a nawet produkcja własnej, zielonej energii – to tylko część działań, jakie przez ostatnie lata IKEA miała okazję prowadzić w kraju nad Wisłą.

Firma postanowiła świętować rocznicę wraz z tymi, którzy ją tworzą – klientami, pracownikami, interesariuszami oraz wszystkimi zainteresowanymi jej działalnością. Od 31 maja do 20 czerwca na parterze galerii Wola Park w Warszawie (ul. Górczewska 124) otwarta jest ekspozycja, która przybliża historię IKEA, jej zrównoważony rozwój i plany na przyszły kierunek współpracy z Polską.

W ramach akcji od 17 czerwca dostępna będzie wirtualna część wystawy w formie wideo. Film zostanie zrealizowany we współpracy ze znanym twórcą internetowym, blogerem, filmowcem i reżyserem – Martinem Stankiewiczem. Wspólnie będziemy mogli wyruszyć w podróż w czasie, bez konieczności wychodzenia z domu.

W Polsce IKEA ma całą rzeszę fanów kultowych klopsików, które są dostępne w restauracjach sieci.

IKEA zapowiedziała, że w 2030 chce być firmą całkowicie przyjazną klimatowi i aby to osiągnąć, będzie sukcesywnie zwiększać udział produktów roślinnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz