×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Ile kosztuje Thermomix? Od 6 lutego nowa cena
Ile kosztuje Thermomix? Od 6 lutego cena znowu w górę/fot. shutterstock

Ile kosztuje Thermomix? Od 6 lutego nowa cena

Autor: MB Data: 09 lutego 2023 14:07

Thermomix to robot kuchenny, który budzi spore emocje - m.in. za sprawą swojej ceny. Od 6 lutego trzeba za niego zapłacić więcej. O ile?

Thermomix - z czym to się je?

Za sukcesem Thermomiksa w Polsce stoją jeszcze co najmniej trzy zjawiska – popularność kulinariów, pandemia i sprzedaż bezpośrednia, która zyskała nową twarz. Thermomix można nabyć od przedstawiciela / przedstawicielki, którzy organizują pokazy (np. w domu zainteresowanego) ukazując mu całe spektrum zastosowań urządzenia i przygotowując najbardziej wymyślne dania, które – dzięki wynalazkowi firmy Vorwerk - nie wymagają dużego nakładu pracy.

Thermomix cena 2023 - ile kosztuje?

Do 5 lutego 2023 r. podstawowy zestaw Thermomix TM6, który pozwala na pełne gotowanie kosztował 5745 zł. Jednak od 6 lutego cena najbardziej pożądanego robota na świecie wzrosła do 5995 zł. 

Thermomix TM6 zawiera: podstawową książkę kucharską "Proste pomysły", akcesoria tj. koszyczek, miarka, motylek, osłona przed rozpryskiwaniem, przystawka Varoma®, 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do portalu przepisów Thermomix Cookidoo®.

Thermomix - na czym polega fenomen urządzenia

Thermomix to lifestylowy fenomen w Polsce – bez którego coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia, a na pewno codziennego gotowania.

Thermomix to nic innego jak bardzo zaawansowany robot kuchenny, który waży, miksuje, emulguje, wyrabia ciasto, podgrzewa, gotuje na parze - lista jest naprawdę długa. Specjalna platforma Cookidoo® posiada bazę przepisów, która wciąż się rozwija, a czynności które trzeba wykonać aby przyrządzić danie pokazuje krok po kroku na wyświetlaczu.

Choć w Polsce od kilku lat jest fenomenem kuchennym, Thermomix nie jest żadnym wynalazkiem. Pierwszy robot kuchenny o tej nazwie Thermomix powstał w 1961 r. i od tamtej pory jest rozwijany, modernizowany i ulepszany. Dzięki temu z każdym modelem otrzymuje nowe funkcje i możliwości. Obecnie od połowy 2019 roku aktualnym modelem na rynku jest TM6.

Thermomix nazywany jest kuchennym "iPhonem", który podkreśla status społeczny użytkownika, ponieważ – w związku z dość wysoką ceną - nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić. I podobnie jak iPhone – Thermomix ma ma grono swoich wyznawców, którzy kochają go bezkrytycznie i wychwalają pod niebiosa jego umiejętności.

Thermomix to manifest statusu. "Czy chcesz należeć do tego ekskluzywnego klubu?"

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz