Partnerzy portalu
Internetowe FRSiH za nami. Przeżyjmy to jeszcze raz (wideo) Internetowe Forum Rynku Spożywczego i Handlu za nami/fot. PTWP

Internetowe FRSiH za nami. Przeżyjmy to jeszcze raz (wideo)

Autor: www.horecatrends.pl Data: 24 listopada 2020 13:23

Internetowe Forum Rynku Spożywczego i Handlu za nami. Zapraszamy na materiał wideo - skrót całego wydarzenia. Retransmisje debat dostępne są w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl.

Nowa, internetowa formuła Forum Rynku Spożywczego i Handlu pozwoliła na utrzymanie dotychczasowego poziomu dyskusji, a uczestnictwo w debatach możliwe było z dowolnego miejsca na świecie, bez żadnego ryzyka epidemicznego. I okazało się, że to dobry format, dostosowany do czasów, w których się znaleźliśmy. Na Internetowe Forum Rynku Spożywczego i Handlu zarejestrowało się ponad 1600 osób, to o 30 proc. więcej niż podczas ubiegłorocznej edycji stacjonarnej.

Zapraszamy na skrót/wideo z wydarzenia:

Internetowe Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbyło się w dniach 3-4 listopada 2020 r. Retransmisje debat dostępne są w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz