Partnerzy portalu
Jabłonki Swawole 2021: można zgłaszać lokale do udziału w akcji #Jabłonki są świętem niekomercyjnym i niezwiązanym z żadnym produktem ani producentem/fot. materiały prasowe

Jabłonki Swawole 2021: można zgłaszać lokale do udziału w akcji

Autor: www.horecatrends.pl Data: 04 sierpnia 2021 12:49

#Jabłonki to czas, kiedy można cieszyć się smakiem najlepszych jabłek późnego lata. Z tej okazji w całej Polsce organizowane są wydarzenia – muzyczne spotkania w sadach, degustacje rzemieślniczych cydrów, konkursy w pieczeniu szarlotek oraz akcja #Jabłonki w restauracjach.

Celem #Jabłonek jest swawolenie, czyli celebrowanie tego, co u nas najlepsze: natury, piękna i polskich smaków. #Jabłonkowe wydarzenia nie konkurują ze sobą, lecz łączą różnorodne podmioty we wspólnym świętowaniu, którego symbolem jest polskie jabłko. 

#Jabłonki 2021 - zgłoś lokal do akcji "jabłonkowe swawole"

Także w tym roku do #Jabłonek mogą przyłączać się restauracje i kawiarnie z całej Polski. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest przygotowanie specjalnego menu, bazującego na sezonowych polskich jabłkach i wykorzystanie materiałów marketingowych.

Każda restauracja, włączająca się w świętowanie #Jabłonek może skorzystać z kampanii promujących #Jabłonki, które we wrześniu 2021 roku będą prowadzone w internecie i ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Restauratorzy, puby i drink-bary mogą dodać swoją ofertę do interaktywnej mapy wydarzeń jabłonkowych dostępnych na https://jablonki.com/#mapa. Szefowie kuchni i menedżerowie, którzy przedstawią najciekawsze propozycje w menu, będą zaproszeni do zaprezentowania ich w serii live’ów w mediach społecznościowych festiwalu #Jabłonki.

Mapę #Jabłonek i kampanię promocyjną święta organizuje Fundacja State of Poland, która powstała by przedstawiać nasz kraj w nowym, inspirującym i oryginalnym kontekście, trafiającym do serc społeczności międzynarodowej – jako miejsce atrakcyjne, stymulujące, z własnym jasno zdefiniowanym i unikalnym charakterem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz