Partnerzy portalu
Jakubiak gotuje - nowe odcinki na YouTube co czwartek. Na start: żeberka i steki z kapusty W czwartek, 6 października br. na kanale YouTube pojawi się pierwszy odcinek autorskiego cyklu filmów kulinarnych prowadzonych przez Tomasza Jakubiaka. Fot. Materiały prasowe

Jakubiak gotuje - nowe odcinki na YouTube co czwartek. Na start: żeberka i steki z kapusty

Autor: Oprac. KG Data: 06 października 2022 09:25

Pierwszy odcinek autorskiego cyklu filmów kulinarnych prowadzone przez Tomasza Jakubiaka pojawi się w czwartek, 6 października na kanale YouTube oraz blogu kulinarnym „Gotuję z Lewiatanem”.

Kolejne przepisy cyklu „Jakubiak gotuje z Lewiatanem” pojawiać się będą w czwartki na kanale YouTube „Gotuję z Lewiatanem” oraz blogu kulinarnym gotujezlewiatanem.pl. Dostępne będą również w aplikacji „Mój Lewiatan” oraz na profilu sieci na Facebooku - czytamy w komunikacie prasowym. 

Na start Tomek Jakubiak poda przepisy na wolno pieczone żeberka w cydrze z syropem klonowym oraz smażone steki z kapusty w musztardzie, które mają pogodzić zarówno miłośników mięsa, jak też kuchni wegetariańskiej.

Tytuł odc. 1 ''Jakubiak gotuje z Lewiatanem odc.1'' to ''Wolno pieczone żeberka w cydrze i kapusta smażona w musztardzie''. 

Od ponad dwóch lat sieć realizuje inicjatywę „Wybieram lokalne”, której celem jest promowanie w sklepach Lewiatan oferty produktów od lokalnych wytwórców i wspieranie lokalnych producentów. Ten sposób myślenia jest bliski również ambasadorowi Lewiatana. W nowym cyklu promowana będzie polska kuchnia oparta na lokalnych i zarazem popularnych produktach, które można znaleźć w sklepach Lewiatana.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz