Partnerzy portalu
Jarmark Świąteczny w Warszawie. Sprawdzamy ofertę i ceny!
Od początku grudnia redakcja Horecatrends.pl odwiedza jarmarki świąteczne w poszukiwaniu ciekawej oferty. Badamy również ceny produktów/fot. MB

Jarmark Świąteczny w Warszawie. Sprawdzamy ofertę i ceny!

Autor: Magdalena Brzózka; www.horecatrends.pl Data: 05 grudnia 2021 18:24 | Aktualizacja: 05 grudnia 2021 18:38

Wybraliśmy się na Jarmark Rękodzieła, Wytworów Artystycznych, Smakołyków Regionalnych na Barbakanie Starego Miasta w Warszawie. Ile kosztuje grzaniec, oscypki i inne smakołyki?

Sezon odwiedzania jarmarków świątecznych redakcja HorecaTrends.pl oficjalnie już rozpoczęła. 

Jarmark Świąteczny w Warszawie - ofera i ceny smakołyków

Po wizycie w Katowicach oraz we Wrocławiu przyszedł czas na stołeczny Jarmark Rękodzieła, Wytworów Artystycznych, Smakołyków Regionalnych na Barbakanie Starego Miasta w Warszawie.

Od 26 listopada 2021 do 6 stycznia 2022 r. potrwa Jarmark Rękodzieła, Wytworów Artystycznych, Smakołyków Regionalnych na Barbakanie Starego Miasta w Warszawie.

Grzańce, oscypki i pajdy chleba królują na jarmarku w Warszawie. Ile zapłacimy w tym roku za trunki i przekąski? Sprawdziliśmy to osobiście!

Paragony grozy na stołecznym jarmarku?

Galopująca inflacja powoduje, że wszystko, w tym żywność, drożeje w zastraszającym tempie.

Kiedy jednak przeglądamy ofertę gastronomiczną ze stołecznego jarmarku i ceny porównujemy z tymi z Wrocławia czy Katowic - okazuje się, że warszawski jarmark nie jest najdroższym. Ceny tutaj są momentami porównywalne, a często nawet nieco niższe.

Grzaniec, pajdy, oscypki na jarmarku w Warszawie

Za grzańca na stołecznym jarmarku trzeba zapłacić od 12 zł do 30 zł - oczywiście w zależności od wielkości tego rozgrzewającego napoju.

Podobnie jak w innych miastach za pajdę chleba trzeba zapłacić od 10 zł do 20 zł - w zależności od wariantu. 

Dużą popularnością cieszą się oscypki, które kosztują od 4,99 zł do 7,99 zł za porcję - w zależności od jej rozmiaru. Za większe oscypki :na wynos" trzeba zapłacić 18-22 zł.

Spora kolejka konsumentów ustawiła się również przy stoisku z owocami w czekoladzie - porcja tych smakołyków to wydatek rzędu 10 zł. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz