Partnerzy portalu
Jedzenie w McDonald’s za darmo. Jak zdobyć złotą kartę?
McGold Card, czyli złota karta McDonald’s, rozpala umysły fanów sieci na całym świecie/fot. Instagram

Jedzenie w McDonald’s za darmo. Jak zdobyć złotą kartę?

Autor: bezprawnik.pl Data: 12 grudnia 2022 11:35 | Aktualizacja: 17 grudnia 2022 18:10

McGold Card - czyli złota karta McDonald’s, rozpala umysły konsumentów sieci na całym świecie. Jej właściciele mogą przyjść do dowolnego lokalu i jeść zupełnie za darmo. Jak ją zdobyć? - informuje bezprawnik.pl.

McGold Card - złota karta McDonald’s

McGold Card - złota karta McDonald’s - to obiekt pożądania wszystkich fanów sieci McDonlad's na całym świecie. Jej właściciele mogą przyjść do dowolnego lokalu i zjeść zupełnie za darmo wybrane zestawy, produkty. Jak zdobyć tę kartę? Teraz każdy będzie mógł w USA wylosować taką kartę w świątecznej promocji.

Ile jest na świecie takich kart? Nie wiadomo, tak samo jak nie wiadomo również, kto ma takie karty. Najpewniej McGold Card mają Warren Buffett czy Bill Gates. McDonald’s zrobił promocję, która pozwala zdobyć takie karty również zwykłym śmiertelnikom - informuje bezprawnik.pl.

Sieć w USA ogłosiła losowanie dla wszystkich, którzy mają aplikację od McDonald’s. Wystarczy do 25 grudnia kupić dowolny produkt z McMenu aby wziąć udział w losowaniu. W loterii ma być wyłonionych trzech zwycięzców – każdy dostanie kartę McGold i dodatkowo jeszcze trzy takie same karty dla bliskich do rozdania. W losowaniu do wygrania będzie „trialowa” wersja. Wygrana w loterii karta nie uprawnia do jedzenia w McDonald’s bez limitów przez całe życie. Można będzie jeść maksymalnie dwa posiłki tygodniowo przez 50 lat. 

McDonald's McGold. Złota dożywotnia karta McDonald's. Jak ją zdobyć?

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz