„Jesień z Verą na talerzu” – czyli miniEbook z przepisami na jesieńwww.horecatrends.pl - 27 września 2021 14:36


Dla poszukujących kulinarnych pomysłów na jesień marka Vera stworzyła miniEbook „Jesień z Verą na talerzu”, w którym znalazły się autorskie przepisy szefa kuchni i ambasadora marki VERA Krzysztofa Żurka. Jesień sprzyja miłośnikom kulinarnych wyzwań.

- Mini książeczkę z przepisami na jesienne dania dedykujemy wszystkim tym, którzy uwielbiają gotować korzystając z darów, jakimi obdarza nas obficie ta piękna pora roku. Nasze propozycje nie są skomplikowane w przygotowaniu, ale są oryginalne. Bazują, nie tylko na jesiennych rarytasach, ale również na wybranych produktach marki VERA, którymi możemy cieszyć się przez cały rok – informuje marka VERA.

 „Jesień z Verą na talerzu” – czyli miniEbook z przepisami na jesień

Krzysztof Żurek, znany krakowski szef kuchni i ambasadora marki VERA, proponuje ciekawe połączenia smaków i podpowiada, jak wykorzystać produkty marki VERA.

Marka VERA jest własnością polskiej, rodzinnej firmy Limpol. Od 24 lat cieszy się powodzeniem na krajowym rynku. Produkty VERA to przetwory warzywne i owocowe, oliwy, oliwki oraz ryby, sprowadzane z całego świata - z 33 krajów położonych na 5 kontynentach. Portfolio produktów jest systematycznie powiększane o nowości. Dzisiaj to już ponad 170 propozycji. „VERA” z włoskiego znaczy „prawdziwa”, a dla firmy Limpol oznacza produkty starannie wyselekcjonowane, o sprawdzonej i dobrej jakości, a także atrakcyjnej cenie. W ich poszukiwaniu pracownicy firmy przemierzają świat.

Pobierz miniEbook z przepisami.