Partnerzy portalu
Kapliczka na stoku - oryginalny pomysł na otwarcie stoku podkarpackiego przedsiębiorcy Kapliczka na stoku - oryginalny pomysł na otwarcie podkarpackiego przedsiębiorcy / fot. facebook.com/chyrowa

Kapliczka na stoku - oryginalny pomysł na otwarcie stoku podkarpackiego przedsiębiorcy

Autor: wp.pl Data: 14 stycznia 2021 10:55

- Mimo tego, że stoki muszą pozostać zamknięte, na Podkarpaciu jeden z nich ma zostać otwarty. By z niego skorzystać, trzeba zapłacić "cegiełkę na kapliczkę", która znajduje się na górze - pisze portal wp.pl.

Jak podaje portal, na dosyć oryginalny pomysł wpadł Grzegorz Schabiński, znany podkarpacki przedsiębiorca, właściciel m.in. Ośrodka Narciarskiego Chyrowa-Ski oraz restauracji „U Schabińskiej”, w której "Kuchenne rewolucje" przeprowadzała Magda Gessler.

- Zapraszamy wszystkich, mamy dużo śniegu", zachęcają do odwiedzin przedstawiciele restauracji "U Schabińskiej" oraz stoku "Chyrowa Ski" w podkarpackiej gminie Dukla. W weekend otwarty ma być stok, będzie można też zamawiać potrawy z restauracji. Warunkiem skorzystania z oferty jest jednak wpłacenie "cegiełki na rozbudowę okolicznej kapliczki", która znajduje się na stoku - czytamy w artykule.

Więcej na wp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz