Partnerzy portalu
Karolina Kubara prelegentką EEC 2022

Karolina Kubara prelegentką EEC 2022

Karolina Kubara, współwłaścicielka rodzinnej firmy Kubara produkującej żywność pod marką Dobra Kaloria, będzie prelegentką EEC 2022. Weźmie udział w debacie  "Zrównoważona produkcja żywności", która odbędzie się 27 kwietnia 2022.

Autor: AW Data: 12 kwietnia 2022 14:46

Karolina Kubara, współwłaścicielka rodzinnej firmy Kubara produkującej żywność pod marką Dobra Kaloria, będzie prelegentką debaty "Zrównoważona produkcja żywności", która odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. w godz. 11.30-13.00 w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Karolina Kubara prelegentką EEC 2022

Karolina Kubara Poznar jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim i Public Relations na Wyższej Szkole Europejskiej im ks Józefa Tischnera w Krakowie.

Mama Franka, Ignacego i Jasia. Współwłaścicielka rodzinnej firmy Kubara sp z o.o. produkującej naturalną i pełną wartości odżywczych żywność pod marką Dobra Kaloria. Szczególnie zaangażowania w rozwój nowych produktów marki oraz ich promocję.

W 2020 roku otrzymała tytuł Twarzy Przyszłości Częstochowy w uznaniu za wkład w rozwój rodzinnego przedsiębiorstwa oraz wpływanie na oblicze miasta.

W trosce o lepszy stan powietrza i przyszłość mieszkańców miasta współtworzy zespół Częstozielona, którego celem jest działanie na rzecz zwiększenia zazielenienia miasta i poprawy klimatu.

Także z myślą o planecie propaguje kuchnię roślinną, a w rodzinnej firmie współtworzy roślinne zamienniki mięsa.

Roślinne menu na EEC

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w strefach lunchowych będzie można spróbować menu Dobrej Kalorii. 

- Na konferencjach widać podobny trend, który obserwujemy w restauracjach - wśród wielu dań mięsnych zaczynają pojawiać się propozycje roślinne, chociaż mam wrażenie, że na konferencjach wybór ten jest uboższy. Wiadomo, zawsze można wybrać sobie z menu ziemniaki, ryż czy jakąś sałatkę, ale to nie o to chodzi. Ważne, aby dania roślinne były na równi z mięsnymi sycące, smaczne i atrakcyjnie podane - mówi Karolina Kubara.

Zob. Roślinne menu na eventach to ''must have''. Nie potrzeba osobnych sekcji dla wegan

Europejski Kongres Gospodarczy rusza 25 kwietnia

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to największa impreza biznesowa w Europie Środkowej, Agenda 14. edycji przeszła gruntowną zmianę. Pojawiły się w niej nowe sesje poruszające najbardziej aktualne zagadnienia związane z sytuacją w Ukrainie. Program obejmuje blisko 150 debat, prezentacji i wystąpień, które rozwijają pięć głównych nurtów tematycznych: wojna w Europie, plan dla Ukrainy; zielona transformacja i odbudowa gospodarki; globalny handel i geopolityka; digitalizacja; nauka i kompetencje w zmieniającym się świecie.

Rejestracja na kongres

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz