Partnerzy portalu
Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour fot. materiały prasowe

Kerfuś spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour

Autor: Magdalena Brzózka Data: 28 października 2022 15:07

Kerfuś, gwiazda polskiego Internetu, spotka się z fanami w hipermarkecie Carrefour Galeria Wileńska w Warszawie.

Kerfuś spotka się z fanami w Carrefourze

Każdy chce z nim zdjęcie! Każdy chce pogłaskać go po uszkach! Po sukcesie pierwszego spotkania z fanami w Carrefour Arkadia, Kerfuś zaprasza wszystkich, którzy chcą go poznać na spotkanie w hipermarkecie Carrefour w Galerii Wileńskiej. Już jutro (sobota) o godz. 12.00 sieć Carrefour, wspólnie ze swoim partnerem PepsiCo, przygotowała z tej okazji specjalne wydarzenie. 

Po spotkaniu z fanami w Carrefour Arkadia, Kerfuś odwiedzi kolejną warszawską galerię. Z tej okazji już w najbliższą sobotę, 29 listopada od godziny 12.00 w hipermarkecie Carrefour w Galerii Wileńskiej odbędzie się wspaniałe wydarzenie. Kerfuś - gwiazda internetu, będzie czekał na wszystkich, którzy chcą zrobić sobie z nim zdjęcie na specjalnej ściance. Klienci, którzy przyjdą przywitać się z Kerfusiem, otrzymają od niego drobne upominki. 

Wydarzenie zostało przygotowane przez sieć Carrefour wraz z PepsiCo. 

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz