Partnerzy portalu
KFC ma swoje klapki Kubota. Można je wygrać w konkursie
Do wygrania jest 400 par z limitowanej kolekcji Kubota x KFC

KFC ma swoje klapki Kubota. Można je wygrać w konkursie

Autor: AW Data: 23 sierpnia 2022 12:00

KFC zaprasza do udziału w konkursie „Idealny Duet KFC”, w którym do wygrania będą wyjątkowe gadżety. Do zgarnięcia są m.in. kultowe klapki Kubota z limitowanej serii stworzonej z marką KFC.

Klapki Kubota x KFC

Klapki Kubota x KFC nie trafią do regularnej sprzedaży. Będzie można je wygrać, biorąc udział w wakacyjnym konkursie „Idealny Duet KFC”. Do wygrania jest 400 par z limitowanej kolekcji.

Na profilu cosplayerki Milkart pojawiło się już zadanie konkursowe. Kolejne będą pojawiać się sukcesywnie także u innych twórców, między innymi u Mr.Kryha, miłośnika jedzenia słynącego z powiedzonka „a ja mam takie nietypowe zamówienie”. Warto śledzić swoich ulubionych influencerów i sprawdzać, który z nich dołączył do akcji „Idealny Duet KFC”.

Spośród influencerów wspierających konkurs należy wybrać swojego ulubionego twórcę i w komentarzu pod jego postem z opisem konkursu kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: jakie połączenie w KFC jest Twoim ulubionym i dlaczego? Na koniec trzeba jeszcze oznaczyć znajomego, z którym tworzy się duet idealny. Wyniki pojawią się pod koniec sierpnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz