Partnerzy portalu
KFC Poké Bowl zrobiło kampanię z influencerami Kampania KFC Poké Bowl z influencerami

KFC Poké Bowl zrobiło kampanię z influencerami

Autor: horecatrends.pl Data: 21 lipca 2021 10:57

W najnowszej kampanii z udziałem influencerów KFC Polska pokazuje, że KFC Poké Bowl można zjeść wszędzie i w niemal każdej pozycji.

W ramach kampanii #UnbowlingKFC jedenastu twórców pokazało na swoich profilach na Instagramie, że jedyne, co nas ogranicza w pomyśle na najbardziej niecodzienne miejsce jedzenia KFC Poké Bowl to nasz wyobraźnia. Do akcji zaprosili też swoich followersów.

Od dwóch miesięcy w sieci KFC można zamówić KFC Poké Bowl inspirowane smakami Kalifornii, Meksyku oraz Orientu.

Influencerzy, którzy wzięli udział w kampanii #UnbowlingKFC pokazali, że KFC Poké Bowl można zjeść dosłownie wszędzie. Pomysły były bardzo różne. Dziewczyny z @_duo_infinity i @shymczyk wybrali KFC Poké Bowl jako świetną opcję na regenerację po treningu, @czerni28 zabrał swoje danie na przejażdżkę motocyklem, a @instabaks udowodnił, że KFC Poké Bowl świetnie nadaje się na obiad w trakcie sesji w studio tatuażu. To, że KFC Poké Bowl można zabrać ze sobą wszędzie, nawet w powietrze pokazała @juliamaciuszek. W kampanii udział wzięli też @marryanneduda, @ouqier_, @djfelipe012, @s_lukasick, @kacperstepinski, oraz @amelia_wierzbowska.Dodatkowo, każdy z twórców zorganizował dla swoich fanów mikro-konkurs, w którym zachęcał ich do opisania, w jakim najdziwniejszym miejscu zjedliby swojego KFC Poké Bowl. Łącznie, na wszystkich 11 profilach pojawiło się blisko 400 zgłoszeń konkursowych, a influencerzy wybrali po 5 najlepszych komentarzy do swoich instagramowych stories. Nagrodami w konkursach były vouchery do KFC.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • mickey mouse

    szkoda że w niekt z tych gwiazd jednego popołudnia nie wpadł na pomysł zrobuienia promo w WC w pozycji siedzącej - z dopiskiem \"nie trać czasu\"