×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
KFC ze specjalną akcją na walentynki. Pomagają Norbi i Bartek Kubicki z GenZie
Norbi na walentynki od KFC. / fot. materiały prasowe

KFC ze specjalną akcją na walentynki. Pomagają Norbi i Bartek Kubicki z GenZie

Autor: oprac. JS Data: 14 lutego 2023 11:30

Z okazji walentynek 14 lutego o godzinie 14:14 na Instagramie KFC swoją premierę będzie miała utrzymana w klimacie retro Poczta Walentynkowa KFC. W ramach poczty będzie można przesyłać pełne miłości życzenia, które odczytają prowadzący Pocztę KFC - Norbi oraz Bartek Kubicki z GenZie.

Poczta Walentynkowa KFC. Jak to działa?

W tegoroczne walentyki KFC pomoże zakochanym głośno powiedzieć o swoich uczuciach -  zarówno tym w szczęśliwych związkach, jak i kochającym skrycie, którzy od dawna czekają na swoją szansę powiedzenia na głos „kocham Cię”. Celebrując Dzień Świętego Walentego, dokładnie o godzinie 14:14 na profilu KFC na Instagramie swoją premierę będzie miała przygotowana z solidną dawką dobrego humoru, ale i miłosnych emocji Poczta Walentynkowa KFC. Inspiracją do jej stworzenia były niezwykle popularne w latach 90. telewizyjne „Koncerty Życzeń”. Krótkie pozdrowienia nadsyłane pocztą przez widzów i czytane z kartki przez prowadzących były prawdziwym hitem.

Aby nasze życzenia znalazły się w Poczcie Walentynkowej KFC wystarczył jedynie oryginalny pomysł i uważne śledzenie mediów społecznościowych marki. Przez ostatnie dni można było przesyłać swoje miłosne wyznania, a najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane już w Walentynki na profilu KFC na Instagramie. Dodatkowo, autorzy odczytanych życzeń otrzymają od marki gadżety sygnowane logo KFC dla siebie i swojej drugiej połówki.

Norbi na walentynki od KFC

Wydarzenie poprowadzą znane i lubiane gwiazdy łączące dwie generacje: Norbi - piosenkarz i osobowość telewizyjna oraz Bartek Kubicki - jeden z najpopularniejszych influencerów młodego pokolenia. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz